Başbakan Saner Aşılar İçin Türkiye’ye Teşekkür Etti

BAŞBAKAN SANER AŞILAR İÇİN TÜRKİYE’YE TEŞEKKÜR ETTİ ; 25 HAZİRAN CUMA GÜNÜ 50 BİN SİNOVAC AŞISININ DAHA ÜLKEMİZE GELECEĞİNİ SÖYLEDİ.

ads ads ads
22/06/2021

ads
ads
ads
Başbakan Saner Aşılar İçin Türkiye’ye Teşekkür Etti

Başbakan Ersan Saner, Türkiye'den gönderilen 50 bin doz Sinovac aşısı için teşekkür etti.

 25 Haziran Cuma günü 50 bin Sinovac aşısının daha KKTC'ye geleceğini dile getiren Saner, "Bu iki parti ile birlikte Türkiye’den ülkemize gönderilen aşı miktarı 340 bine ulaşmış olacak" dedi.

Saner, bir an önce halkın büyük çoğunluğunu aşılamak ve ekonominin düzlüğe çıkması için turizm, yükseköğrenim ve emlak sektörlerinin tam devreye girmesini sağlamayı hedeflediklerini bildirdi.

Basbakan Saner’in açıklaması şöyle :

"Türkiye’den, Devletimize aşı desteği artarak devam ediyor. Dün gece 50 bin Sinovac aşısı daha gelmiş bulunuyor. 25 Haziran Cuma günü 50 bin Sinovac aşısı daha ülkemize gelmiş olacak. Bu iki parti ile birlikte Türkiye’den ülkemize gönderilen aşı miktarı 340 bine ulaşmış olacak. Hedefimiz, bir an önce halkımızın büyük çoğunluğunu aşılamak ve ekonomimizin düzlüğe çıkması için çok önemli olan turizm, yüksek öğrenim ve emlak sektörlerimizin tam olarak devreye girmelerini gerçekleştirmektir. Anavatan Türkiye’ye bir kez daha her alandaki desteği için siz halkımız ve hükümetimiz adına teşekkür ederim."

22/06/2021 11:41
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: ersan saner, türkiye, Sinovac aşısı
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.