Başbakan Üstel’den taziye mesajı…

Başbakan Dt. Ünal Üstel Güzelyurt’ta iş kazasında yaşamını yitiren Fatma Taşçı için ve Adana’da meydana gelen trafik kazasında vefat eden öğrenciler için taziye mesajı yayınladı

ads ads ads
22/05/2022

ads
ads
Başbakan Üstel’den taziye mesajı…

Başbakan Dt. Ünal Üstel Güzelyurt’ta faaliyet gösteren Kalyoncu Narenciye Fabrikası’nda yaşanan iş kazasında yaşamını yitiren Fatma Taşçı için ve AK Parti’nin Adana’daki gençlik programı dönüşü üniversite öğrencilerini taşıyan otobüsün kaza yapması sonucunda yaşamını yitirenlere başsağlığı mesajı yayımladı.

Başbakan Ünal Üstel’in Fatma Taşçı için yayımladığı mesajı şöyle:

 Güzelyurt Kalyoncu Narenciye Fabrikasında yaşanan talihsiz iş kazası sonucu Fatma Taşçı’nın yaşamını yitirdiği haberi hepimizi derinden sarsmıştır.

Böylesi üzücü olayların bir daha yaşanmaması temennisiyle, iş güvenliği konusunda gerekli önlemlerin her zaman alınması hususunda hassasiyet gösterilmesine bu vesileyle dikkat çekmekte yarar görüyorum.

Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve metanet diliyorum.

Başbakan Ünal Üstel’in üniversite öğrencileri için yayımladığı mesajı şöyle:

Niğde’de meydana gelen trafik kazası sonucu Ak Parti Gençlik Kolları Üyesi 3 gencin yaşamını yitirdiğini, 41 kişinin de yaralı olduğunu büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum.

Bu elim hadisede hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar dilerken, bu acıyı Anavatan Türkiye ile yürekten paylaşıyoruz.

22/05/2022 19:19
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Başbakan Üstel’den taziye mesajı…
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.