“Başka Ardalar Ölmesin” sloganı ile Kite Surf etkinliği düzenlendi

ads ads ads ads
14/07/2021

ads
ads
ads
“Başka Ardalar Ölmesin” sloganı ile Kite Surf etkinliği düzenlendi

Altı yıl önce uyuşturucu tacirlerinin kurbanı olan Arda Erkan, geleneksel Kite Surf etkinliğinin 7.si ile  10-11 Temmuz 2021’de Yedidalga - Heaven Surf  House’da anıldı.                                                           

Etkinlik, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde, Heaven Surf Club desteğinde “uyuşturucu sorununa dikkat çekerek toplumsal duyarlılığı artırmak, aileleri çocuklarını ve gençleri spora yönelterek enerjilerini doğru alanda kullanmalarına katkı sağlamak” amacıyla geleneksel olarak organize ediliyor..                            

                                                                                                                                                                               

  Anı seramonisinde duygusal anlar

Unutulmayacak güzel yürek Arda'nın anısına mum yakmakve onu anlatmak için bir araya geldiler...   "Başka Ardalar Ölmesin" sloganıyla düzenlenen  Kite Surf Etkinliği’nin yedincisinin  1. Gününde Arda anısına düzenlenen anı seramonisi duygu dolu bir atmosferde gerçekleştirildi.  Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu’nun da hazır bulunduğu seramoniye, Serafina Karahasan ve Luna Slipp liderlik yaptı.  Arda ile yaşanılan anılar paylaşıldı  ve  Arda’nın hep güleryüzlü, sevecen ve saygılı oluşu anlatıldı.Ayrıca ‘Her zaman ailesinin yanında olup, elimizden geldiğince birbirimize destek olacağız” mesajı da verildi.  

                                                                                                                                                 

Mavinin derinliklerinde ARDA ile yedinci kez buluşup bir arada olduk.

Tüm kite-sörfcüler Arda’yı mavinin sonsuzluğunda selamlamak ve uyuşturucu ile mücadeleye bir katkı koymaları için biraraya gelip, rüzgar sörfleriyle derin maviliklere doğru süzülerek ARDA’ya sevgilerini gönderdiler.Ayrıca  Arda severlerin  de bu etkinlikte  ARDA’nın ismini yaşatmak için bizimle birlikte olmaları ayrı bir anlam kattı.                   

Etkinlik sonunda tüm kite surf sporcularına ve katkı koyanlara Ailesi tarafından Arda anısına sertifika ve madalyaları takdim edildi.  Arda  beden olarak yanımızda olmayabilir ama enerjisiyle  gençlerimize ve toplumumuza  ışık tutmak için hep yanımızda olacaktır...          (Mustafa ERKAN)      

                                                                                                                

14/07/2021 12:00
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: arda erkan
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.