Basketbolda Mehmet Doğanöz başkan adayı

ads ads ads ads ads
22/09/2023

ads
Basketbolda Mehmet Doğanöz başkan adayı

Basketbol Federasyonu'nda 27 Eylül'de gerçekleştirilecek  olağanüstü genel kurulda Mehmet Doğanöz başkanlık görevi için Tahir Soyer başkanlığındaki divan kuruluna başvuruda bulundu.
6 Eylül tarihinde olağan genel kurulda başkan adayı çıkmadığı için divan kurulu  tarafından ertelenen kurula başkan adaylığı başvuruları 25 Eylül Pazartesi günü sona erecek.
Tüzük değişiklik girişiminde bulunan ancak kurulda onay verilse de usul nedeniyle onaylanmayan tüzük değişiklik maddeleri yürürlüğe girmediği için başkan adaylığı konusunda çalışma yapan Ali Tüzünkan, basketbola 5 yıl hizmet şartını yerine getirmediğinden adaylığa başvuramayacak.
Mehmet Doğanöz'ün adaylık başvurusunda Ali Tüzünkan da hazır bulunurken, Tüzünkan'ın, Doğanöz'ün yönetim kurulu listesinde olduğu belirtildi.

22/09/2023 19:12
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Basketbolda Mehmet Doğanöz başkan adayı
MANŞETLER

DSÖ'den korkutan “Yaz Covid”i uyarısı! Dünya çapında baskın hale geldi

HK

Covid-19 virüsü mutasyonlarla kendini yenilemeye devam ederken "FLiRT" isimli yeni bir varyant ile tekrar hızla yayılmaya başladı. Dünya Sağlık Örgütüne göre (WHO) FLiRT adı verilen yeni bir Covid varyant grubu dünya çapına baskın hale geldi.Bu varyantlar, genetik kodlardaki mutasyonlarla oluşan ve antikorlardan korunabilen JN.1 türevi. Ancak henüz ne kadar ağır ve bulaşıcı oldukları tam olarak bilinmiyor.

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.