Başman’dan başvuru sonrası ilk ziyaret Arasta’ya

ads ads ads ads
31/05/2023

ads
Başman’dan başvuru sonrası ilk ziyaret Arasta’ya

Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Adayı Ali Başman, YSK’ya adaylık başvurusu yapmasının ardından bir UBP geleneği olan Lefkoşa Arasta gezisi yaptı, vatandaşlarla bir araya geldi. 

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, bakanlar, milletvekilleri ve partililerden oluşan kalabalık, Ali Başman’a yürüyüşünde eşlik etti. 
Üstel ve Başman’ın ilk durağı Arasta oldu… Esnafın ve bölgede vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılaşan Başman, başarı dileklerini kabul etti. Başman, daha sonra Büyük Han’ı ziyaret etti.

Esnafın ve vatandaşın her geçen gün artan ilgisine teşekkür eden Ali Başman, ticaret hayatından yıllara dayanan esnaf dostlar yanında, vatandaşların kendisine yönelik sıcak karşılamasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Başman, “Lefkoşa, benim çocukluğum, gençliğim… Adaylık başvurumuzu yaptık ve soluğu Lefkoşa’nın sokaklarında aldık. Tek tek her yere gideceğiz. Ülkenin her köşesini ziyaret edeceğiz. Bu ülke için, insanımız için yapacaklarımızı anlatacağız” dedi.
Siyasi istikrar vurgusunu yineleyen Başman, “Sloganımızı belirlerken ne dedik? UBP ile her alanda gücümüze güç katıyoruz. Gücümüz, birliğimizdir. Hep birlikte, sokakta, caddede, meydanlarda sandıkta gücümüzü birleştireceğiz. Ülkemize aydınlık ve refah dolu yarınları birlikte getireceğiz” diye konuştu.

31/05/2023 18:45
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Başman’dan başvuru sonrası ilk ziyaret Arasta’ya
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.