Bayilik Veren Firmalar

ads
ads
12/07/2019

ads ads
Bayilik Veren Firmalar

Uzmanlık alanında kişisel veya mesleki bilgi sahibi olan bir girişimci bile zaman gelir başka bir sektörü uzmanlık alanına tercih edebilir. Mesela teknolojinin işletme operasyonları üzerinde önemli etkileri olduğunu herkes kabul eder ve işletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, teknoloji para kazanmanıza müthiş katkılar sağlayabilir. Ve müşterilerinizin talep ettiği sonuçları üretmenize yardımcı olacak hem maddi hem de manevi faydalarda bulunur. Teknolojik altyapı, bir işletmenin kültürünü, etkinliğini ve ilişkilerini etkilerken aynı zamanda ticaret avantajlarını da etkiler. İşte tüm bu konularda teknolojinin iş dünyasındaki etkinliğini bilen biri, uzmanlık konusu farklı bir sektör olsa bile teknoloji konusunda bir iş girişimi yapmak isteyebilir ve uzmanlık alanı olmadığı için kendi iş girişimini bulunmaya cesaret edemeyebilir.

Fakat böyle bir düşüncesi olanlar için bayilik sistemleri adeta biçilmiş kaftandır. Çünkü yeni bir iş konusunda başarılı olacağınıza dair inancınız sonsuz, seçtiğiniz alanın geleceği parlak ama uzmanlığınız henüz yoksa marka bilinirliği olan bir firmanın bayiliğini almak başarılı bir iş başlangıcı için risksiz imkânlar sunabilir. Yukarıda verdiğimiz örnek bayilik almak için sadece nedenlerden bir tanesiydi. Ama bunun dışında kendi iş girişimine göre bayilik sistemiyle bir iş girişiminde bulunmak için daha pek çok neden vardır. Mesela bayilik veren firmanın sunduğu eğitim desteğini almak, tanınırlık, hazır alt yapı, tecrübe, kurumsal bir ağ gibi daha pek çok neden girişimcileri bayilik almaya teşvik eden avantajlar arasındadır.

Sizde senelerdir uzmanlık alanınız olan bir işte çalışmış fakat değişimin gerekliliğine inanıyorsanız ve yenilikçi bir bakış açısıyla yeni bir işe adım atmak istiyorsanız bu konuda araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Modern çağın yeni fırsatları araştırmak için teknolojik kapasiteye sahip bir işletme, rekabetin bir adım önünde kalacaktır ki bu tartışmasız bir gerçektir. Bir işletmenin hayatta kalabilmesi için büyümesi ve yeni fırsatlar edinmesi gerekir. İnternet, bir işletmenin büyük maliyetleri olmadan veya yurtdışında bir fabrika yaratma riskine girmeden, neredeyse yeni pazarlara girmesine izin vermektedir. Ve bayilik sistemleri de böyle bir teknolojinin içinde en güvenilir iş imkânı tanıyan sistemlerden biridir.

Sizinde bayilik almak için aklınızda bir sektör varsa, ilgili sektörde bayilik veren firmalar’ı bulabileceğiniz Kobi Vadisi platformu bayilik verenler listesine göz atabilirsiniz.

Modern hayata hizmet eden bir iş her zaman diğer sektörlere göre bir adım önde olacaktır ki bayilik sistemleri de bu modernize olmuş iş dünyasına yakından takip ederler.  Ve bazıları için teknoloji trendlerini takip etmek başlı başına bir yaşam tarzıdır ve adeta aşktır. İşte böyle kişilerin bu alanda başarısız olma ihtimali neredeyse sıfırdır tabi ki gemiyi rüzgâra karşı yüzdürmeye ısrar etmedikleri sürece. Ülkemizde hızla yükselen bayilik sistemleri idealist bir iş girişiminde bulunmak isteyenler için en kısa zamanda hayal ettiği işe başlama şansı sunmaktadır. Çünkü sistemini ve bilgisini girişimcisiyle paylaşmaktan yüksünmeyen bir şirketle iş birliği yapmak her zaman avantajlı bir durumdur. Bayilik veren marka bu bilgi ve sistemler konusunda girişimciye netlik sunar çünkü başarısı onun kendi başarısıdır ve başarısız olunduğunda en büyük zararı görecek olan yine kendisidir.

Küçük işletme istatistiklerine bakıldığı zaman kendi iş girişiminde bulunmuş firmaların ilk yılları çok riskli yıllardır ve bayilik sistemi bu riski minimize etme de çok başarılıdır. Tabi ki her ne kadar bayilik veren firmanın gücü ile bir işe başlansa bile girişimcinin insan ilişkileri, iş başarısı, tutkusu ve azmi ile de doğrudan bağlantılıdır. Aktif müşterileri direk kazanma şansının elde edildiği bir şirketin bayiliğini alarak iş girişiminde bulunmak isteyenler için pek çok sektörde bayilik veren firmalar mevcuttur. Bu bayilik veren firma listeleri farklı mecralarda her gün yeni ilaveleri ile birlikte yayınlanmaktadır. Eğer sizde bayilik sistemiyle bir iş girişiminde bulunmak istiyorsanız bu konuda bayilik veren firmaları tanıtan platformlardan faydalanabilirsiniz. Kobi vadisi platformu ile bütçenize en uygun bayilik, franchise, franchising veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Tabi ki;  bir iş girişiminde bulunmak isteyenler kariyerlerine bayilik alarak devam etmeyi tercih edip etmemekte kararları tamamen kendilerine aittir. Hangi iş girişimi sizi daha mutlu edecek, başarıya götürecek ve hayallerinize ulaşmanızı sağlayacaksa doğru olan sizin için odur. Bu platformlar sadece size hayallerinize ulaşacak kişilere ulaşmakta rehberlik eder, ama kararda sonuçta sizindir.

12/07/2019 22:49
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Bayilik Veren Firmalar
MANŞETLER

HK EKONOMİ

TC Merkez Bankası’ndan likidite ve piyasa açıklaması!

HK EKONOMİ

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), piyasaya verilen likidite hakkında önemli bir açıklamada bulundu. TCMB, "Hedefli ilave likidite imkânları kademeli olarak azaltılacaktır" derken "Merkez Bankası, fiyat istikrarı ve finansal istikrar temel amaçları çerçevesinde, elindeki bütün araçları piyasalardaki aşırı oynaklığın azaltılması doğrultusunda kullanacaktır" ifadelerini kullandı. TCMB'nin bu açıklaması gerekirse faiz artışına gidilebileceği şeklinde yorumlandı.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.