Bebeğini öldürmek için dondurucuya koydu!

14 yaşındaki kız, gizlice doğum yaptıktan sonra bebeğini öldürmek için dondurucuya koydu

ads
ads
29/10/2020

ads
Bebeğini öldürmek için dondurucuya koydu!

Hamileliğini ailesinden gizleyen 14 yaşındaki kız, gizlice doğum yapıp, durumu saklamak için bebeği dondurucuya koydu. Dehşete düşüren olay, kızın tek başına doğum yapmasının ardından attığı çığlıklar üzerine ortaya çıktı.

Rusya Verkh Tula'da yaşayan 14 yaşındaki Anastasia isimli kız çocuğu, hamile kaldıktan sonra gizlice doğum yapıp bebeğini dondurucuya koydu.

Anastasia, hamile olduğunu çok geç fark etmiş ve artık bebeği aldırmak için geç kalmıştı. Doğum anına kadar çevresindeki kimse onun hamile olduğunu fark etmedi. Anastasia da bu durumu gizlemek için büyük çaba harcadı.

Ülke basınından 360 TV'ye açıklama yapan bölge yetkilisi Nadezhka Boltenko, Anastasia'nın annesinin çığlık sesleri duyduğunu ve ardından da kızı için ambulans çağırdığını belirtti. Anastasia'nın annesi, kızının apandisit rahatsızlığı yaşadığını düşünmüştü.

Ancak durum bambaşkaydı ve 14 yaşındaki kız çocuğu kendi başına doğum yapmış ve doğum sonrası ağır kanaması vardı.

Doğum ardından bebeğini plastik torbaya koyan Anastasia, yaşadıkları evin garajındaki dondurucuya bebeğini koydu. Bu sırada ise babası bahçede çalışmakla meşguldü.

Kanaması ağırlaşan genç kız gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken, sağlık ekiplerine olayı itiraf etti. Sağlıkçılara 'doğum yaptığını ve bebeği ailesinden gizlemek için dondurucuya sakladığını' söyledi.

Olayı araştıran yetkililer durumu "korkunç bir vaka" olarak nitelendirdi. Dondurucuya konulan bebek yaşamını yitirirken, hastanede tedaviye alınan Anastasia'nın durumu ise ciddiyetini koruyor.

29/10/2020 16:52
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: bebek, rusya
MANŞETLER

HK DÜNYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.