HABER KIBRIS

Bekar Erkekler İçin En İyi Tatil Beldeleri

ads
08/10/2016

Bekar Erkekler İçin En İyi Tatil Beldeleri
ads

YALNIZ BAŞINA TATİL KEYFİ Diyelim ki yalnız başına tatile çıkmak üzeresiniz ve bekar bir erkeksiniz. Günlük yaşamdan uzaklaşmak, kafa dinlemek, yeni insanlarla tanışmak istiyorsunuz. Peki buna uygun yerler nereler? İşte internette yalnız başına tatile çıkanlara öneriler sunan bir site bekar erkekler için en gözde tatil mekanlarını sıraladı. İşte parti tutkunlarından spor yapmadan duramayanlara yalnız başına seyahate çıkacak erkekler için uygun tatil bölgeleri.PARTİ İÇİN IBIZA Gösteri dünyasının ünlülerinin de yaz aylarını geçirdiği Ibiza adası İspanya'ya ait. Ama buraya ‘dünyanın parti başkenti’ diyenler de haksız değil. En iyi DJ’ler, gündüz plajlarda gece de kulüplerde tatile çıkanların keyfine keyif katıyor.BERLİN’DE HEM PARTİ VAR HEM KÜLTÜR Çok köklü bir geçmişe sahip olan Berlin kentinde ruhunuzu kültürel açıdan da doyurabilirsiniz eğlence açısından da. Dünyanın en iyi gece kulüpleri ve kabarelerinden bazıları bu şehirde bulunuyor.BURADA DİNLENİLİR Filipinler'deki Boracay adası hem ruhunu hem de bedenini dinlendirmek isteyenlere hitap ediyor. Nefis okyanus manzarası, upuzun kumsallar burada her yıl çok sayıda insanı ağırlıyor.

OKYANUSUN KOLLARINDA Tatil denilince Hawai olmadan olmaz. Burada denizin ve güneşin nimetlerinden bol bol yararlanabilir. Hızlı gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.DOĞAYI KEŞFETMEK İÇİN Tatil denilince deniz, güneş ve kum üçlüsünü arayanlardan değilseniz, İzlanda'daki Landmannalaugar tam size göre. Burada güneşlenebilir, bol bol fotoğraf çekebilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.BEMBEYAZ TATİL Eğer kış sporları sizi heyecanlandırıyorsa, İsviçre'deki St. Moritz'i seyahat planlarınıza katın. Burada her türlü kış sporunun keyfini çıkarmak mümkün.

TARİHİN DERİNLİKLERİNE Kutsal İnka Vadisi Peru’nun en çok turist çeken yerlerinden. Burada hem kendinizi ruhsal açıdan güçlendirebilir hem de Inka uygarlığının izlerini takip edebilirsiniz.

Bu habere tepkiniz:
TAGS:
MANŞETLER

HK TATİL

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems