Benden Bana Yolculuk’tan muhteşem bir kamp daha

Pınar Savun ve Şaziye Katipoğlu organizasyonu ile ‘Benden Bana Yolculuk’ kampı The Arkın Hotel İskele’de gerçekleşti

ads ads ads ads
16/01/2023

ads
Benden Bana Yolculuk’tan muhteşem bir kamp daha

Pınar Savun ve Şaziye Katipoğlu organizasyonu ile ‘Benden Bana Yolculuk’ adı altında iki günlük muhteşem bir kampa imza atıldı. Kamp 7-8 Ocak 2023 tarihinde The Arkın Hotel İskele’de gerçekleşti.

Şaziye Katipoğlu ve Pınar Savun kamp katılımcılarına yeni deneyimler ve farkındalıklar kazandırmak için birçok etkinlik gerçekleştirdi.

Benden Bana Yolculuk Kamp programında  “Kurtlarla Koşan Kadınlar" Çemberi, Esnek Dayanıklılık, Mindfulness (Bilinçli  Farkındalık), Sihirli Çember Mandala , Atalardan Gelen Şifa Çalışması,  Duygu Tombalası, Yoga Terapi, Rüyalar ve Semboller Atölyesi, Sahiplenilmeyen Bir Duygu Olarak "Haset" ,   Öz Şefkat Çalışması ve Mistik Dans yer aldı.

Şaziye Katipoğlu ve Pınar Savun, kampa ev sahipliği yapan The Arkın İskele ailesine,  son derece profesyonel, güler yüzlü, işlerini severek yapan bir ekiple kendilerine ve tüm katılımcılarına  çok özel hissettirdikleri  için  teşekkürlerini sundular.

 Katipoğlu ve Savun kampın tüm katılımcılar için çok verimli geçtiğini belirtirken,  uzun zamandır beklenen  anne - çocuk  kamplarının tarihini de yakın zamanda duyuracaklarının müjdesini verdiler. Bu kampın da Arkın İskele Hotel’de yapılması için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Katipoğlu ve Savun, anne - çocuk  kampının en iyi şekilde yapılması için çalıştıklarını belirtti.

16/01/2023 12:26
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Benden Bana Yolculuk, Pınar Savun, Şaziye Katipoğlu, arkın iskele hotel, arkın iskele, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.