Berfu- Eser Yenenler çiftinin bebekleri dünyaya geldi

Oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in ikinci bebekleri dünyaya geldi. 2019 yılında dünyaevine giren çift, bebeklerine Mete adını verdi.

ads ads ads ads
25/03/2021

ads
ads
ads
Berfu- Eser Yenenler çiftinin bebekleri dünyaya geldi

Ünlü komedyen Eser Yenenler ile 2019 yılında dünyaevine giren tescilli güzel Berfu Yenenler, ikinci kez anne oldu. Doğum, bugün saat 13.12’de gerçekleşti. İkinci bebeklerini kucağına alan çift, oğullarına 'Mete' adını verdi.

Hastaneden yapılan açıklamada “Berfu ile Eser Yenenler çiftinin bebekleri 53 santim, 3.715 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de ekim ayında kucaklarına almıştı. İkinci kez anne olan Yenenler, geçtiğimiz günlerde duygularını şu sözlerle dile getirmişti:

"Biraz hamilelik güncellemesi yapayım. Fiziksel olarak daha rahat ama duygusal olarak daha yoğun bir dönem oluyor. Geçen gün iki senedir deniz kokusu alamadım diye ağladım. Toplam beş kilo alındı. Mete Emmi'nin tekmeleri dışarıdan da belli olmaya başladı. Bir büyük marul büyüklüğündeymiş kendisi..."

Geçtiğimiz gün oğlunun ultrason görüntülerini elinde tuttuğu, eşi Eser Yenenler'le bir fotoğraf paylaşan tescilli güzel, "Mete Emmi ve kocama doğumun beklediğimizden de yakın olması şoku" notunu düştü. Takipçileri Yenenler'e sağlıkla ikinci çocuğuna kavuşması temennilerini sundu.

KUZEY'İN YATAĞINA TAHLİYE EMRİ!

Eser Yenenler-Berfu Yenenler çifti, geçtiğimiz günlerde oğulları Kuzey'in yatağına tahliye emri çıkartmıştı. Kuzey'in beşiğine "Yeni kiracı nisan ayında taşınacağı için yatağı boşaltmanız gerekir. Saygılarımla, anne ve baba..." notunu asan Berfu Yenenler, "Bunu yapmayacağımı kimse düşünmemişti herhalde! Yeni kiracı geliyor Kuzey Bey" ifadelerini kullanmıştı.

BERFU'YU SİNİRLENDİREN YORUM

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Yenenler, bir takipçisinin "Ne kadar meraklısınız karın göstermeye, ayıp valla" yorumuna yanıt vermişti.

O kullanıcıya sinirlenen Berfu Yenenler, "Niye içinde kendi çocuğumu taşıdığım karnım ayıp oluyor, çok pardon?" ifadelerini kullanmıştı.

25/03/2021 15:24
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Eser Yenenler, berfu, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.