Bergen filminin ilk tanıtımı yayınlandı

Şarkıcı Bergen'in hayat hikayesinin anlatıldığı 'Bergen' filminden ilk tanıtım yayınlandı. Filmin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu yer alıyor.

ads ads ads
24/12/2021

ads
ads
ads
Bergen filminin ilk tanıtımı yayınlandı

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı ‘Bergen’ filminin ilk tanıtımı yayınlandı. ŞarkıcıBergen’in hayatının anlatılacağı film, şubat 2022’de vizyona girecek.

Filmde Farah Zeynep Abdullah’a, Bergen’i katleden Halis Serbest rolüyle Erdal Beşikçioğlu eşlik edecek. Filmin oyuncu kadrosunda Abdullah ve Beşikçioğlu’nun yanı sıra Tilbe Saran, Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi isimler yer alıyor.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın, yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı filmin senaryosunu ise Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz yazdı.

Bergen’in ailesinin desteği alınarak çekilecek projeye sosyolog Prof. Meral Özbek, gazeteci Tuğrul Eryılmaz, psikiyatr Cemal Dindar, edebiyatçı Murat Özyaşar ve edebiyatçı Yavuz Ekinci gibi isimler katkı veriyor.

24/12/2021 15:29
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Bergen filmi, magazin
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.