Berkem Korbay başkanlığa aday olacağını açıkladı

Futbolcular Derneği olağanüstü genel kurulunda Berkem Korbay başkanlığa aday olacağını açıkladı

ads ads ads
19/11/2020
HK

ads
ads
ads
Berkem Korbay başkanlığa aday olacağını açıkladı

Futbolcular Derneği’nin 2 Aralık’ta yapacağı olağanüstü genel kurul’da Berkem Korbay başkanlığa aday olacağını açıkladı.

Berkem Korbay, uzlaştırıcı, kucaklayıcı ve çözüm odaklı bir yönetim şekli yürüteceklerini belirterek sadece Süper Lig değil BTM de dahil tüm futbolcuları eşit şekilde kucaklayacağını kaydetti.

Korbay özellikle sözleşmeler konusunda belli bir noktaya gelindiğini belirterek bu konuda sonuca ulaşmak için çabalayacaklarını söyledi.

Berkem Korbay adaylık açıklamasıyla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı ve şu ifadelere yer verdi:

"Özellikle 2 Aralık sonrası elle tutulur, sürekli gündemde kalan, gurur duyacağınız faaliyetlerle futbolcu kardeşlerimizle iş birliğiyle omuz omuza, profesyonelliğe adım atmak için sözleşmelerin getirilmesi adına Kaan Güder başkanın bıraktığı yerden titizlikle kardeşlerimizin kağıt üzerinde her türlü hakkını arayabileceği ayrıca kluplerimizin de çıkarını gözeten sözleşmeleri neticelendirmenin yanı sıra özellikle Btm liglerimizdeki gözde olan tüm köy takımlarımızın futbolcu kardeşlerimizin de dernek vasıtasıyla sorunlarını, şikayetlerini, dilek ve temennilerini aktarabilmesi için gereken tüm aracılığı yapabileceğimi bilmenizi isterim. Adı başkanlık da olsa, her zaman “ses” daha uygun kalacak bu hak aranacak derneklerde. Ben ve yüreği kocaman yönetici kardeşlerimle bu sorumluluk için talip olduğumu yinelerim. Her daim özelden, kişisel olarak da olaşabileceğinizi beyan eder, yine futbolun başlaması adına da vargücümüzle görmeyi özlediğimiz görüntü daha da katlayarak bu adada Futbolcu kardeşliğinin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu herkese hatırlatmamız için elimden(elimizden) geleni yapacağımı taktirinize sunarım. Konu hak olunca sıfatım ne isterse olsun iyilikle güzellikle tüm futbolcuların her daim yanında da olacağımı bilmenizi isterim.

Hayırlı haftalar, 3 Aralık itibariyle Futbolcular Derneğimize en hayırlısı olsun".

19/11/2020 09:01
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS:
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.