HABER KIBRIS

Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü’nün Dilek Ağacı Projesi'yle çocukların hayalleri gerçekleştirilecek

Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü tarafından hayata geçirilen 'Dilek Ağacı Projesi' ile toplam 200 çocuğun yeni yıl dilekleri gerçekleştirilecek.

ads
12/12/2018

Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü’nün Dilek Ağacı Projesi'yle çocukların hayalleri gerçekleştirilecek

Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü tarafından hayata geçirilen 'Dilek Ağacı Projesi' ile Dipkarpaz İlkokulunda okuyan ve yaşları 4 ile 11 arasında değişen toplam 200 çocuğun yeni yıl dilekleri gerçekleştirilecek.

 

Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü Başkanı Sibel Tatar “Dilek Ağacı Projesiyle” ilgili bir açıklama yaptı. Tatar, Kuzey Kıbrıs genelindeki ilkokullarda düzenli olarak gerçekleştirmeyi hedefledikleri yardım projelerine kulüp yönetim kurulunun oy çokluğuyla bu yıl Dipkarpaz İlkokulundan başlama kararı alındığını belirtti.

 Tatar “Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü Sosyal İşler Komite Üyelerimizin, Dipkarpaz İlkokulu Müdürü İncilay Atatlay ve okul öğretmenlerinin özverili çalışmalarıyla ortaya çıkan bu projemizde bu yıl Dipkarpaz İlkokulunda okuyan toplam 200 çocuğa yeni yıl dilekleri soruldu ve tüm dilekler çocuklarımızın gerek kendi yaptıkları resimler veya kendi el yazılarıyla birlikte rengarenk zarflara konuldu.

Magic Touch İşletmeleri de bu çok özel  proje için  “Dilek Ağaçları” tasarlayıp, Beylerbeyi Inner Wheel Kulübüne hediye etti. Tüm “Dilek Ağaçları” çocukların dilekleriyle süslendi ve üçü Girne bölgesinde, ikisi de Lefkoşa bölgesinde olmak üzere toplam beş merkeze yerleştirildi:

 “Projemize destek vermek ve bir miniğin yüzüne kocaman bir gülümse koymak isteyen herkesi projemize destek olmaya davet ediyoruz” çağrısında bulunan Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü Başkanı Sibel Tatar, projeye katkı koymak isteyenleri 20 Aralık 2018 Perşembe gününe kadar Girne bölgesinde Şah Süpermarket, George Cafe ve Chinese House’a, Lefkoşa bölgesinde ise  Mardo cafe (Dereboyu) ve Yenişehir, terminal yanı,  Ermataş merkezlerimize bekliyoruz” dedi.

 

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü, Dilek Ağacı Projesi
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.