Bıçakla yaralanan yerine komşular şikayetçi oldu

ads ads ads ads
26/07/2021

ads
ads
ads
Bıçakla yaralanan yerine komşular şikayetçi oldu

Alayköy’de kardeşi ile çamaşırların yıkanması ile ilgili olarak çıkan tartışmada kardeşini yaralayan zanlı E.K. mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Polis memuru Toykan Gülerler, zanlının 25.07.2021 tarihinde 23.30’da kardeşi ile çamaşırların yıkanması konusunda çıkan sözlü tartışma sonrasında birbirlerini darp ettikten sonra zanlının tasarrufunda bulundurduğu ağır uzunluğu 7 cm, toplam uzunluğu 16 cm olan bıçakla sağ dirsek kısmından yüzeysel yaralandığını belirtti. 

Polis, olayın soruşturmasının komşuların şikâyeti üzerine başladığını, zanlının kardeşinin şikâyetçi olmadığını söyledi.

 Polis, tahkikatın tamamlandığını zanlının KKTC vatandaşı olduğunu belirtip, başlatılan soruşturmanın tamamlandığını belirterek uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.  

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Temay Sağer zanlının davalarında hazır bulunması maksadı ile yurt dışına çıkışının yasaklanması, 2 haftada 1 gün en yakın polis karakoluna ispati vücutta bulunması ve 5 bin TL nakit teminat yatırması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

 

26/07/2021 14:28
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.