ad

Bilgisayardan SMS nasıl gönderilir?

ads
15/03/2019

ads
Bilgisayardan SMS nasıl gönderilir?

Google Mesajlar ile bilgisayar üzerinden SMS atabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte uygulamanın özellikleri ve kullanımı!

Çalışan vatandaşların çoğu telefon yerine bilgisayar ile meşgul olabiliyor gün içerisinde.

Peki ya daha önce hiç "bilgisayardan sms nasıl gönderilir?" diye düşündüğünüz oldu mu? Bunun için özel olarak geliştirilmiş bazı sınırlamalı veya ücretli uygulamalar mevcut. Peki ücretsiz ve sınırsız bir yolu var mı? Sizlere Google tarafından sunulan sms hizmetinin tamamıyla ücretsiz ve sınırsız olduğunu belirtecek olursam?

Google, daha önceki çalışmalarında anlık mesajlaşma alanına girmeye çalıştı. Ancak Whatsapp'ın sektörde yükselmesi ile beraber çalışmalarını geri plana atmak zorunda kaldı. Son girişimleri Allo da, Facebook'un sahip olduğu WhatsApp ve Messenger'ın başarısına yetişemedi.

Allo'nun şu günlerde pek hayatta olduğu da söylenemez zaten. Yine de bu konuda en azından bir deneme yapmak isteyen firma, "Android Mesajlar" adında bir uygulamayı bizlerin hayatına soktu. RCS tabanlı kısa mesajları da destekleyen bu uygulama; fotoğrafları, videoları, GIF'lerı vb. multimedya içerikleri daha da kullanışlı bir hale getirebiliyor.

15/03/2019 17:41
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Bilgisayardan SMS nasıl gönderilir?, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.