BiPBOX'u takip eden takipçiler, Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda kazandı!

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in, BiP uygulaması üzerinden takip edilerek her hafta birbirinden farklı hediyeler kazanma fırsatı sunan "BiPBOX" kanalı Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda sürpriz hediyeler dağıttı.

ads
ads
16/04/2019

ads ads
BiPBOX'u takip eden takipçiler,  Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda kazandı!

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in, BiP uygulaması üzerinden takip edilerek her hafta birbirinden farklı hediyeler kazanma fırsatı sunan "BiPBOX" kanalı Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda sürpriz hediyeler dağıttı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in, BiP uygulaması üzerinden takip edilerek her hafta birbirinden farklı hediyeler kazanma fırsatı sunan "BiPBOX" kanalı Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda sürpriz hediyeler dağıttı. BiPBOX kanalını takip eden 3 kişi Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik, 7 kişi TTEC SoundBeat Sport ve 10 kişi deTTEC EasyFit Belt kazanma şansı yakaladı. Şanslı kişilere hediyeleri 14 Nisan tarihinde Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda yapılan çekiliş ile Turkcell Genel Müdürü Harun Maden ve Turkcell Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcı Murat Küçüközdemir tarafından takdim edildi.

Herkesin Sevdiği Kanal BiPBOX

Ülkemizde bir ilk olan BiPBOX kanalı her yöne konuşma, sınırsız konuşma, cepten internet, dergilik ve fizy gibi uygulama kanalı aboneliği, fırsat ürünler ve dönemsel olarak da çekilişlerle akıllı telefon ve giyilebilir teknoloji cihazları kazanma fırsatları sunuyor.

BiPBOX’tan nasıl faydalanılır?

Kuzey Kıbrıs Turkcell yaptığı açıklamada BiP uygulamasını kullanan kişilerin tek yapması gerekenin “Keşfet” sekmesine girip arama kısmına “BiPBOX” yazarak kanalı takip etmesi olduğunu belirtti. Açıklamada “KKTC’de bir ilk” olan bu yenilikten faydalanmanın ücretsiz olduğu vurgulanırken şu bilgilere de yer verildi: “BiP uygulamasına sahip olmayan kullanıcılar da bu uygulamayı telefonlarına indirerek kullanabiliyor. BiP uygulamasını ilk kez indirenlerin telefonlarına hoş geldin hediyesi olarak haftalık 1GB internet de hediye olarak tanımlanıyor. Kullanıcıların BiP uygulamasını indirmek için telefonlarının işletim sistemine göre Appstore veya Google Play Store’a girip uygulamayı yüklemeleri yeterlidir.”

16/04/2019 11:56
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: BiPBOX, Turkcell Girne Yarı Maratonu, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.