Bir Kadın İçin En Değerli Hediye Pırlanta

ads
ads
01/03/2019

ads ads
Bir Kadın İçin En Değerli Hediye Pırlanta

Evlilik teklifi, söz, özel bir gün hediyesi ya da sevgililer günü gibi özel bir zamanda kadınlar için tercih edilebilecek en güzel hediye pırlanta olarak bilinmektedir. Bu değerli taş aslında yontulmuş ve foyasız parlak elmas olarak da bilinmektedir. Dünyanın bilinen en sert maddelerinden ve değerli taşlarından biri olan bu mücevher kadınlar için ziynet eşyaları arasında en yüksek değeri oluşturmaktadır.

Bir kadına pırlanta hediye etmek istiyorsanız, bunun için en doğru tercih olarak tektaş yüzük seçilebilir. Yüzük her koşulda kadın için değerli bir ziynet oluştururken, bu seçim sayesinde çok daha özel bir hale gelmektedir. Bilhassa evlilik teklifi sırasında tektaş yüzük en doğru tercihi sağlamaktadır.

Tektaş yüzük, belirli bir sembol ifade ederken, daha değerli bir hediye olarak değişen zamanlarda beştaş pırlanta yüzük seçimi de yapılabilir. Evlilik teklifi için tercih edilecek tektaş elmasın genellikle beyaz olması ise aranan bir kriterdir. Bu seçimlerde sayısız model ile birlikte tektaş pırlanta yüzük tercih edebilir ve büyüyen karat boyutları ile taş seçimleri yapılabilir.

Tektaş Pırlanta Yüzük Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Evlilik tekliflerinde seçtiğiniz tektaş pırlanta yüzük tasarımı ile kendini ön plana çıkarabilmelidir. Adından da anlaşıldığı üzere zarif bir görüntü oluşturan bu yüzük sahip olduğu pırlanta boyutu ile de diğerini değiştirmektedir.

Craft Pırlanta gibi önemli bir marka tarafından üretilen pırlanta yüzüklerde, karat değeri 0,10 ile başlamaktadır. 1 karat 200 mg yani 0,2 gram değeri ifade etmektedir. Buna göre yüzüklerde kullanılan taş gramajı noktasında marka en üst seviye olarak 0,90 arat değere kadar ulaşabilmektedir.

Craft Pırlanta markası sayesinde elde ettiğiniz yüzükler, taş nitelikleri ve yüzük çerçeve yapısıyla yüksek bir kalite oluşturmaktadır. Beyaz altın üzerinde tasarım yapılan bu yüzüklerde beştaş pırlanta yüzük ürünleri de yer almaktadır. Ayrıca bu ürünler için internet sayfası sayesinde güvenli alışveriş yapabilir. Yüzüklerde HRD antwerp sertifikası sağlanmaktadır. Yapılan alışverişlerde aynı gün kargo imkanı, bakım garantisi ve hatalı ürünlerde hızlı iade garantisi gibi imkanlar sunulmaktadır.

01/03/2019 17:48
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: pirlanta, haber, hadiye, kıbrıs, kadın
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.