BRTK Müdürü Meryem Özkurt'tan Haber Kıbrıs'a Tebrik Mesajı

ads ads ads ads
20/06/2024

ads
BRTK Müdürü Meryem Özkurt'tan Haber Kıbrıs'a Tebrik Mesajı

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK) Müdürü Meryem Özkurt,  Haber Kıbrıs'ın 14. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Özkurt, açıklamasında Haber Kıbrıs'ın, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde medyanın dijital dönüşümünü destekleyen, doğruluk ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeyen bir kuruluş olduğunu vurguladı.

Özkurt, Haber Kıbrıs'ın, haber niteliği taşıyan her olayı hızlı bir biçimde topluma ilettiğini ve teknolojik gelişmelerle birlikte rekabet ortamı içerisinde kendini sürekli yenileyerek geniş kitlelere ulaşabilen saygın bir dijital medya kuruluşu olduğunu belirtti.

Özkurt, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

“Haber Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde medyanın dijital dönüşümünü destekleyen, doğruluk ve tarafsızlık İlkelerinden ödün vermeden haber niteliği taşıyan her olayı hızlı bir biçimde topluma ileten, teknolojik gelişmelerle birlikte rekabet ortamı içerisinde kendini sürekli yenileyerek geniş kitlelere ulaşabilen saygın bir dijital medya kuruluşudur. Değerli hizmetleriyle ülkemizin dijital basınında öncü olan Haber Kıbrıs'ın 14'üncü kuruluş yıl dönümü münasebetiyle şahsınızda tüm ekibi kutlar, yayın ve çalışma hayatınızın nice başarılarla devamını diler, saygılarımı sunarım.”

20/06/2024 10:42
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Meryem Özkurt, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.