HABER KIBRIS

Buke ile Hasan nişanlandı

ads
09/09/2017

Buke ile Hasan nişanlandı
ads

TÖRENDE GRUP RAST SAHNE ALDI: Ülkemizin tanınmış simalarından Buke Arar ile Hasan Can Özkan’ın Cratos Hotel’de gerçekleştirilen nişan töreninde ülkemizin sevilen gruplarından Rast sahne aldı

Girne’deki Cratos Hotel geçtiğimiz akşam Grup Rast’ın sahne aldığı nişan törenine ev sahipliği yaptı. Ülkemizin tanımış simalarından Buke Arar ve Hasan Can Özkan’ın evliliğe giden yoldaki ilk adımı attıkları nişan törenine çok sayıda iş adamı ve tanınmış sima katıldı.

Törende çiftin yüzüklerini işadamı Mehmet Hatay taktı. Grup Rast’ın şarkıları eşliğinde keyifli bir gece geçiren davetliler Buke ve Hasan’ın mutlu gününe ortak olmanın sevincini yaşadı. Yemekli nişan töreninde bu mutluluğu tatlandıran ise çiftin gecenin sonunda kestiği nişan pastası oldu.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Buke Arar, Hasan Can Özkan, Cratos Hotel
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Işın Karaca’dan Talat Bulut yorumu

HK MAGAZİN

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'un sette çalışan asistanı taciz ettiği iddiası ortalığı karıştırmıştı. Yaşanan bu skandal olay sonrası ünlü isimler de taciz iddiasına sessiz kalmayarak düşüncelerini belirtti. Şarkıcı Işın Karaca ise Talat Bulut’un böyle bir şey yapacağına inanmadığını söyleyip, suçluluğu kanıtlanmamış Bulut'un üzerinden reklam yapılmaması gerektiğini ifade etti.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems