Bülent Ersoy'dan orkestra ekibine tepki: Ben onları tercih ediyor muyum

Bülent Ersoy’un orkestra şefi, artık sanatçıyla çalışmayacaklarını açıkladı. Ersoy tepki gösterdi: “Bu iş nankörlük seviyesine ulaştı.”

ads ads ads ads
16/11/2021

ads
ads
Bülent Ersoy'dan orkestra ekibine tepki: Ben onları tercih ediyor muyum

Bülent Ersoy ve orkestrası arasında sular durulmuyor. Ersoy’un müzisyen ekibi, konser için gittikleri Kıbrıs’ta sahte PCR testi suçlamasıyla tutuklanmış ve bir süre cezaevinde kalmıştı.

Orkestranın şefi Onur Özelçağlayan, “Söylemezsem Olmaz” programında Ersoy’la yollarını ayırdıklarını açıkladı: “14 yıldır çalışıyoruz Bülent Ersoy’la. Bülent Hanım’ın hiçbir suçu yok. Ona kırgınlığımızın nedeni, kendimizi yalnız hissetmemiz. ‘Avukat tutacağız’ dedi, tutmadı. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik.”

Bülent Ersoy ise orkestra üyelerine tepki gösterdi: “Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatör müyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara, işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy’um.” Onur Özelçağlayan, 500 bin lira yardım yapıldığı iddiası üzerine Bülent Ersoy’un müzisyenlerin ailelerine 5’er bin lira gönderdiğini söyledi.

16/11/2021 08:41
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Bülent Ersoy, kktc, pcr, kavga, orkestra
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Victoria’s Secret gerçek dışı güzellik algısını kabul ettirmeyi nasıl başardı?

HK MAGAZİN

Her yılbaşı bu sene melekler podyumda nasıl görünecek, hangi şarkıcı performans sergileyecek diye merakla beklediğimiz "Victoria's Secret Fashion Show" artık tarihe karıştı. Hem de koca bir nesle "Güzel olmak için zayıf, uzun, beyaz olmalısın" diyen karanlık bir tarihe. Peki ünlü iç giyim markası, bu gerçek dışı güzellik algısını nasıl kabul ettirmeyi başardı? İşte cevaplar...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.