Bulut: YDP'nin geleceği için en iyisini diliyorum

ads ads ads ads
22/04/2024

ads
Bulut: YDP'nin geleceği için en iyisini diliyorum

 

Yeniden Doğuş Partisi kurultayına yönelik KibrisOnAir.com isimli sayfa sosyal medya üzerinden anket düzenledi.

OnAir Network Kurucu Üst Yöneticisi Engin Bulut, yapılan anket sonuçlarını açıkladı.

KibrisOnAir.com’un 572 kişinin katılım sağladığı anketinde oyların yüzde 52’sini Talip Atalay alırken 48’ini Erhan Arıklı aldı.

OnAir Network Kurucu Üst Yöneticisi Engin Bulut anket sonrası yaptığı açıklamada “Yeni kurultay tarihinin belirlenmesi ve şeffaf anket çalışmalarının başlamasıyla birlikte kurultayın daha da heyecanlı hale geldiğini görebiliyorum.

Anket sonuçlarına bakıldığında kimin galip geleceğini tahmin etmek gerçekten zor. Her iki aday da güçlü yönlere sahip ve her ikisinin de kazanma şansı var.

Şunu da belirtmek isterim ki anketler her zaman doğru sonuçları yansıtmaz. Seçime katılım oranı, anketlerin zamanlaması ve soruların nasıl sorulduğu gibi birçok faktör sonuçları etkileyebilir.

En önemlisi, YDP üyelerinin kimin genel başkan olmasını istediğine karar vermesi. Kurultay günü sandıkta oy kullanarak kendi tercihlerini gösterecekler.

Bu süreçte tüm adaylara ve YDP üyelerine saygılı yorumlar yapılmasını gerektiğini düşünüyorum. Herkesin fikrini özgürce ifade etme hakkı vardır ve seçim sonuçlarına saygı gösterilmelidir.

YDP'nin geleceği için en iyisini diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

22/04/2024 20:29
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Bulut: YDP’nin geleceği için en iyisini diliyorum
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.