Burçların gizli kalmış karanlık sırları ve en tehlikeli duyguları

ads ads ads
12/05/2022

ads
ads
ads
Burçların gizli kalmış karanlık sırları ve en tehlikeli duyguları

Işığa sahip olmak için karanlığın da olması gerekir. Sevinç duymak için, üzüntüyü de deneyimlemelisiniz. İnsan doğasının bu ikiliği, özünde bizi insan yapan şeydir. Dolayısıyla her burcun harika yönleri olduğu gibi bir de karanlık tarafları var.

Astrolog Cindy Mckean , Bustle'a "Astrolojiye göre, evrendeki her şeyin eşit ama zıt bir karşı gücü var" diyor.

Mckean, "Çoğu zaman, karanlık tarafımız bizi kişisel olarak geride bırakan veya çevremizdekileri doğrudan veya dolaylı olarak olumsuz yönde etkileyebilecek şeydir" diyor.

KARAMSAR VE DÜRTÜSEL KOÇ

Koç, benlik evi tarafından yönetilen zodyaktaki ilk burçtur. Zodyak'a liderlik etme sorumluluğuyla, meşaleyi almalı ve yolu açmalıdır.

Bu ateş burcu, kendilerini temsil eden Koç'un tutkusu, isterlerse dağları yerinden oynatabilme yeteneğine sahiptir. Savaş Tanrısı Mars tarafından yönetilen Koç'un, kontrol edilmediği takdirde türbülansla dolu daha karanlık bir tarafı vardır.

Koç, ateşli öfkeleri, kıskançlıkları ve sabırsızlıklarıyla bilinir. Kendini kötü hissettiğinde karamsar veya dürtüsel olabilir.

İnsan doğasının dualitesi ile bir Koç'un tutkulu bir lider olması, aynı zamanda tutkulu bir savaşçı olması anlaşılabilir. Bu özellikler onlara iyi hizmet eder, ancak farklı durumlarda nasıl tepki verdikleri konusunda bir farkındalık ve haklı olduklarını düşündüklerinde bile dinlemeye istekli olmayı gerektirir.

İNATÇI VE TUTKULU BOĞALAR

Bazen inatçı ve katı olan Boğa, güçlü, sağlam, inatçı, boyun eğmez ve istemedikçe hareketsizdir.

Boğa inanılmaz derecede azimli ve güvenilirdir ve sonuçları takip etme yeteneğine ve gücüne ve bunları başarma azmine sahiptir.

Bu burç, aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilir ve Boğa, bir Akrep etrafında yaratılan görüntüler gibi cinsel görünmese de, şehvetleri ham, fiziksel bir form ve enerjide gelir.

Dünya işaretleri, katılık unsurlarıyla ve işlerin yolunda gitmesini istemekle ilgilenir.

Bu enerjiyi dengelemek için biraz su, hava ve ateş getirmezseniz, çok fazla toprak sizi sıkışmış hissetmenize neden olabilir.

Bir Boğa, ne kadar zor olursa olsun, kendi yollarını çizmelerine izin veren özelliklerini onurlandırmaya devam ederse iyi olur.

BAĞLILIK VE ENDİŞE İÇİNDEKİ İKİZLER

İkizler, göksel ikizler, dualite veya aynı madalyonun iki yüzü ile temsil edilir. Bir anda yaratıcı ve sosyal, diğer bir anda endişeli, ciddi ve huzursuz olabilirler. Bu hava işareti, dünyanın getirdiği ve bir projeden, bir hobiden, bir ilgi alanından veya bir ortaktan diğerine uçtuğu görülebilen kök eksikliği için geçerlidir.

Maceraya ve yeniliğe, aynı zamanda zekaya ve insanlığa ihtiyaçları var. İkizler bağlılık ve endişe ile mücadele edebilir, bu nedenle bu duyguların ne zaman ve neden ortaya çıktığına dair bir farkındalık, takip ettikleri şeylerde ve insanlarda uzun ömürlülüğü korumada onlara iyi hizmet edecektir.

İlişkilerde, onlara özgürlük tanıyan ve kıskanç olmayan, aynı zamanda pratik ve toprak burcu gibi topraklanmış birini bulmak ideal olacaktır.

GELGİTLERLE DOLU YENGEÇ

Su burçlarının tümü, bir dereceye kadar duygusal yeraltı alemlerinde yaşar. Yengeç daha duygusal su burçlarından biridir.

Gelgitleri etkileyen ay tarafından yönetilir.

Bir Yengeç'in duygularını, sürekli akış halinde olan bir gelgit olarak hayal edin. Bu durum çok yorucu olabilir ve depresyona ve hayatlarındaki insanlardan uzaklaşmaya yol açabilir.

Bir Yengeç olarak, duygularda ve bakış açısında bir değişime neyin neden olduğunun farkında olmak önemlidir.

İşler dengesiz hissettiğinde, sorunları kontrolden çıkmadan önce ele almak, bazen bu işarete eşlik edebilecek kalp ağrısının bir kısmını hafifletecektir.

KONTROL ETME DERDİNDEKİ ASLAN

"Ormanın Kralı", astrolojinin en coşkulu ve ateşli olanlarından biridir. Doğuştan bir lider olarak Aslan, dizginleri eline alma ve durumları kontrol etmeye çalışma eğilimindedir.

Bu beklenti ve kontrole hâkim olma, gücü elinde bulundurmanın olağan tüm tuzaklarına eşlik eder. Başka birinin hayatı ve seçimleri gibi, kendi sorumlulukları olmayan bir durumu kontrol etmeye çalıştıklarında bunu fark etmeleri önemlidir. Aslanlar şefkatli, azimli ve genellikle sıcakkanlı insanlardır. Ateşleri parlaktır, bu nedenle daha sessiz veya daha pasif olanlar için bir farkındalık geliştirmek ve güçlerini başkalarını yükseltmek için kullanmak Aslan için tatmin edici olacaktır.

ENDİŞE VE KAYGI DOLU BAŞAK

Detay odaklı, bazen mükemmeliyetçi Başaklar çok verimli bir gruptur. Toprak burçlarına sadık kalarak topraklanmışlar, biraz katı, organize, muhafazakâr ve çalışkanlar.

Yüzeyin altında, tutkulular ve derin bir insanlık duygusuna sahipler.

Başak duygusal sağlıklarına dikkat etmelidir. Tüm bu düşünme ve planlama, kolayca aşırı düşünmeye, endişeye ve kaygıya dönüşebilir. Tedbirli yapıları bu sorunu daha da kötüleştirebilir, her zaman neyin yanlış gidebileceğini düşünerek ve bunun etrafında planlar yapabilir.

Başak, herhangi bir yöne çok fazla eğilmek yerine özelliklerini dengelediğinde, çok başarılı ve harika arkadaşlar olurlar.

YÜZLEŞME KORKUSU OLAN TERAZİ

Terazi, hayatlarının her alanında uyum, eşitlik ve dengeye değer verir. Bu uyum ihtiyacıyla, bazen çok pasif olma ve sadece barışı korumak için başkalarının istediklerini elde etmelerine izin verme riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Dengesi bozulduğunda, kararsızlığa ve yüzleşme korkusuna yol açabilir. Bu hava işareti, zor zamanlarda her zaman diplomatik bir yanıt sağlayan harika bir arkadaş ve dinleyici yapar.

Hayattaki daha ince şeylere ve hayatı paylaşacak bir eşe sahip olmalarına değer verirler. İş birliği ve barışı sürdürmek için gerçeklerinden fedakârlık etmemeleri için ilişkilerde uyum ihtiyaçlarının farkında olmak çok önemlidir.

MANİPÜLATÖR AKREP

Akrepler, gizemli insanlardan oluşan yanlış anlaşılmış bir ekiptir. Bir akrep tarafından temsil edilmeleri, bu su işaretini çevreleyen korkuları ve karanlığı hafifletmez.

Akrep, karanlıkta ve gölgelerde sürekli, mecazi bir ölüm ve yeniden doğuşta yaşar ve bu nedenle, manipülatör ve zalim oldukları konusunda biraz kötü bir üne kavuştular.

Akrepler, ince manipülasyonlarla sonuçlara ulaşmak için bir ustalığa sahiptir, ancak bunu çoğu zaman, başkaları için zararlı olmayan bir şekilde yaparlar. Bu burç, strateji, karizma ve zekâ ile yakından ilgilidir.  Tabii ki, bu güç kötü niyetli olarak kullanılabilir ve o noktada gerçekten tehlikeli olabilirler.

BIRAKIP GİDEN YAY

Bu ateşli gezginler, hayatın onlara sunduğu tüm macerayı ararlar. İstediklerini, istedikleri zaman yapma özgürlüğüne sahip oldukları ortamlarda gelişirler.

İncelikleriyle tanınmazlar ve bu gerçeği sindirilebilir bir şekilde iletmeye çalışsalar da gerektiğinde kalplerini paylaşırlar.

Bu ateş işareti ve herhangi bir ateş işareti olarak, güçlü yanan ışığının sönmemesi için kendi gücünün farkında olması çok önemlidir. Yay, özgürlüğü ve macerayı sever, bu da zaman zaman yakın arkadaşlıkları sürdürmeyi zorlaştırabilir, bu nedenle onlarla seyahat etmeye istekli olanları bulmak önemlidir.

KATI KURALLI YANILMAZ OĞLAK

Bu toprak burcu, Dünya'nın derinliklerinde ve bazen hareketsiz olan köklerine sadık kalır. Oğlak ciddi ve çalışkan bir insandır. Zekidirler ve genellikle tüm doğru cevapları bilirler.

Bu bilme, kendi yollarının tek yol olduğunu düşünmede katılığa yol açabilir. İnatçı bir burç olarak, Oğlak'ın yanılmaya istekli olması ve başkalarının söz sahibi olabilmesi için istediklerinde esneklik bulması önemlidir. B

Bu eğilimler kontrol edilmeden bırakılırsa ilişkiler bir mücadele olabilir, ancak biraz farkındalıkla harika, temelli, sakin ve başarılı ortaklar ve arkadaşlar edinirler.

KARARSIZ VE TUTARSIZ KOVA

Kova, güçlü yönleri kolaylıkla zayıf yönlerine dönüşebilen bir kişidir. Onlar gerçekten özgür ruhlu, ilginç ve huysuz bir hava işaretidir.

Özgürlüğün tadını çıkaran biri olarak, kendi hızlarında hareket etmek istedikleri için kolayca kararsızlığa kapılabilirler. Bu tutarsızlık bazen anlaşılabilir ancak bazen ilişkilerde gerginliğe yol açabilir. Kova, harika sanatçılar ve aktivistler yapan, zodyakın en yaratıcılarından biridir. Isınmaları biraz zaman alan son derece hassas insanlardır, ancak bir kez rahat olduklarında, entelektüel ve zihinsel uyarımı seven inanılmaz arkadaşlar olurlar.

ELEŞTİRİ SEVMEYEN BALIK

Nazik ve sağlam Balık, sahip olmak için harika bir arkadaştır. Bir su burcu olarak, su ile ilgili her şeyin etrafında gelişirler ve dikkatli olmazlarsa duygular tarafından yönetilebilirler.

Hoşgörülü, sezgisel ve mükemmel dinleyicilerdir, ancak başkalarının duygularını özümsemekte ve başkalarının sorunlarını gereksiz yere üstlenmekte zorlanabilirler.

Bu endişe ve depresyona yol açabilir. Balıklar oldukça hassastır ve kendileri hakkında herhangi bir eleştiri duymakta zorlanabilirler. Duyguları hakkında ve ayrıca birine ne tür bir destek sağlamak istedikleri konusunda biraz farkındalıkla , tam ve duygusal olarak sağlıklı bir yaşam sürebilirler.

12/05/2022 18:06
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Burçların gizli kalmış karanlık sırları ve en tehlikeli duyguları
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.