HABER KIBRIS

Burcu Esmersoy’dan Marilyn Monroe pozu!

Burcu Esmersoy, Instagram hesabından paylaştığı son paylaşımıyla tüm hayranlarından övgü dolu sözler aldı. Güzeeliği ile dikkat çeken sunucu Instagram hesabından paylaştığı kareyle takipçilerinden olumlu not aldı. İşte o poz...

ads
10/08/2017

Burcu Esmersoy’dan Marilyn Monroe pozu!
ads

Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Çektirdiği fotoğrafla Marilyn Monroe’yu anımsatan güzel sunucuya destek takipçilerinden geldi. Burcu Esmersoy fotoğrafla birlikte bir de not paylaştı.

İŞTE O POZ

 

burcu-esm

Show TV’de ekrana gelen “Dünya Güzellerim” programında yer alan Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafına eklediği not:

“Kendimiz için, kendimize göre, içimizden geldiği gibi… Teşekkürler! Cem Talu bu güzel teklifle gelip vazgeçmeden yılmadan ikna ettiğin için, Mert Aslan arkadaştan öte canım olduğun ve beni bu kadar iyi tanıdığın için, Melis İlkkılıç her seferinde hep daha da güzelleştirdiğin için, İbrahim Zengin krepe dünyasından delirmeden döndüğün için, Cansu Aktemur kıvırcık saçlarını karıştırıp baş ağrına yenilmediğin için, Hidayet Korkmaz duaların, güzel enerjin ve far devamlılığı tuttuğun için Suat Ürün hapşırıkla karışık hıçkırığın için, Songül Göksel hep yanımda olduğun için ve Çubuklu29 muhteşem ev sahipliğiniz için ve sizlere, hepinize şimdiden…”

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Burcu Esmersoy, Marilyn Monroe
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems