Büşra Develi ve Cem Aktay aşkı devam ediyor

Bir süredir ilişkilerinin bittiği konuşulan Büşra Develi ve Cem Aktay ilişkisinde, yeni bir gelişme yaşandı. İkili birlikte tatile çıktı.

ads
ads
16/07/2020

ads ads
Büşra Develi ve Cem Aktay aşkı devam ediyor

Oyuncu Büşra Develi, 2015’te ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisinde oynarken meslektaşı Burak Deniz ile birlikte olmuştu. Develi, Nisan 2019’da Caroline Koç’un kardeşi Madeleine Giraud’un ilk eşi Halil Aktay’dan olan oğlu Cem Aktay ile flörte başlamıştı. Bu ilişkinin karantina döneminde bittiği iddia edilmişti. Oysa aşkları doludizgin devam ediyor. Sevgililer sezonu açtı, birlikte tatile çıktı.

Büşra Develi ve Burak Deniz, Cihangir'de görüntülenmişti. Motosikletle evlerine doğru giden ünlü çift, Pürtelaş Sokak’ta durup tartışmaya başlamıştı. Seslerin yükseldiği tartışmada Burak Deniz, motosikletten indirdiği sevgilisine ''Onunla ne yaptığını biliyorum!'' diye bağırmıştı.

16/07/2020 15:15
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: büşra develi, burak deniz, cem aktay, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları mahkemeye sundu: Babasına ekonomik yardımda bulundu

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları yaptıkları açıklamada babası Thomas Markle'ın Birleşik Krallık medyasının hedefi olana kadar yakınlıklarının sürdüğünü ifade ettiler. Avukatların makhemeye sundukları evraklarda, Meghan Markle'ın Birleşik Krallık'taki tabloid gazeteleri babası Thomas Markle ile ilişkisini bozmakla suçladığı ifadeleri yer aldı. Aynı zamanda Markle'ın babasına ekonomik yardımlarda da bulunduğu ifade edildi.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.