Çağlar Ökten'in oğlu Artur Ökten: Seda Sayan benim annem değil

Seda Sayan'ın 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten'in oğlu Artur Ökten ünlü sanatçı ile arasındaki ilişkiyi anlattı.

ads ads ads ads
01/08/2022

ads
Çağlar Ökten'in oğlu Artur Ökten: Seda Sayan benim annem değil

Seda Sayan, geçtiğimiz nisan ayında kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmuştu. Sürpriz evliliğin ardından Seda Sayan'ın Ökten'in ilk evliliğinden olan oğlu Artur ile ilişkisi merak konusu oldu.

12 yaşındaki Artur, sosyal medya hesabında kendisine sorulan 'Seda Sayan'a anne diyor musun?' sorusuna yanıt verdi.

Artur Ökten 'Artık sırtın yere gelmez' şeklindeki yorumlara da tepki gösterdi.

"1- Seda benim annem değil, ben ona abla diyorum. 2 - Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez. O benim arkamda, Seda Abla değil (.)"

EŞİNİN SOYADINI SİLDİRİYOR

 Seda Sayan, Çağlar Ökten’in soyadını kullanmamak için dava açtı. Ünlü şarkıcı, evlilik soyadı olan ‘Ökten’in resmi işlemlerde sorun olması nedeniyle nüfustan silinmesini istedi.

Seda Sayan konuyla ilgili olarak “O yanlış anlaşıldı. Boşanacağımız ve benim evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok. Ben daha önce söylemiştim kendi soyadımı kullanacağım diye. Eğer eşimin soyadını alacak olursam, bir sürü evrakta değişikliğe gidilecek. Benim bu işlerle uğraşacak zamanım yok. Adam benim hayatımda. Ben kurban olurum onun soyadına.” dedi.

01/08/2022 10:37
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Çağlar Ökten, Artur Ökten, Seda Sayan
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Victoria’s Secret gerçek dışı güzellik algısını kabul ettirmeyi nasıl başardı?

HK MAGAZİN

Her yılbaşı bu sene melekler podyumda nasıl görünecek, hangi şarkıcı performans sergileyecek diye merakla beklediğimiz "Victoria's Secret Fashion Show" artık tarihe karıştı. Hem de koca bir nesle "Güzel olmak için zayıf, uzun, beyaz olmalısın" diyen karanlık bir tarihe. Peki ünlü iç giyim markası, bu gerçek dışı güzellik algısını nasıl kabul ettirmeyi başardı? İşte cevaplar...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.