Çalınan malzemeler tasarruflarında bulundu

ads ads ads ads
29/09/2022

ads
Çalınan malzemeler tasarruflarında bulundu

Sınırüstü - Altınova anayolu üzerinde bulunan etrafı telle çevirili bahçe içerisinde hırsızlık olayı meydana geldi. Meseleyle ilgili yaşları 16, 17 arasında değişen 3 genç tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, Sınırüstü - Altınova Anayolunun birinci kilometresi üzerinde bulunan Ramadan Yarkan’a ait etrafı telle çevrili bahçe içerisine girilerek mülke tecavüz edildikten sonra; bahçe kuyusunu besleyen 100 metre uzunluğundaki kablo ile kuyu dalgıcına  bağlanan 17 metre uzunluğundaki kablo kesilerek hasara uğratıldıktan sonra, yine bahçede bulunan bir adet su motoru, iki adet demir bıçkı, bir adet çakı, bir adet güneş panelli sahte kamera, bir set makinist anahtarı ve traktör üzerinde monteli bulunan iki adet ön far, bir adet çeki demiri ile iki adet akü çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen B.H.(E-17), İ.Y.(E-17) ve M.E.(E-16) tutuklanmış olup, çalınan malzemeler tasarruflarında bulunarak emare olarak alınmıştır.

Soruşturma devam etmektedir.

29/09/2022 19:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Çalınan malzemeler tasarruflarında bulundu
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.