Canlı yayında 27 yıllık cinayet itirafı

Star ekranlarında Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında 27 yıllık cinayet çözüldü.

ads
ads
26/10/2020
HK

ads
Canlı yayında 27 yıllık cinayet itirafı

Star ekranlarında Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında 27 yıllık cinayet çözüldü. Yıllar önce ikinci evliliğinden olan ve evlatlık verilen çocuğunu aramak için Gerçeğin Peşinde’ye katılan Hatice H, canlı yayında ilk evliliğinden olan 2 günlük bebeğinin herkesten saklanan bir cinayetle öldürüldüğünü itiraf etti. Polis ekipleri canlı yayında Hatice H.’yi gözaltına aldı.

Star’da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında, 27 yıllık cinayet ortaya çıktı. 

Yıllar önce ikinci evliliğinden olan ve evlatlık verilen çocuğunu aramak için Gerçeğin Peşinde’ye katılan Hatice H, canlı yayında ilk evliliğinden olan 2 günlük bebeğinin herkesten saklanan bir cinayetle öldürüldüğünü itiraf etti.

2 günlükken ölen bebek için Hatice H. ve annesi Güllü Hanım, birbirlerini suçladı.

Hatice H, 27 sene önce doğan bebeğini, annesinin öldürdüğünü iddia ederken annesi Güllü Hanım ise, yeni doğan bebeği kızı Hatice’nin öldürdüğünü iddia etti.

Hatice H, bebeğinin ölüsüyle iki gün baş başa kaldığını iddia etti.

Canlı yayında annesiyle yüzleşen Hatice H., annesini 2 günlük bebeğini öldürmekle suçladı. Bunun üzerine stüdyoya gelen polis ekipleri canlı yayında Hatice H.’yi gözaltına aldı.

26/10/2020 16:34
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: canlı yayın, cinayet
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.