Cardplus "200 Meme Kanseri Adına 200 km Yürüyüş" etkinliğine destek verdi

ads
24/10/2019
HK

ads
ads
Cardplus "200 Meme Kanseri Adına 200 km Yürüyüş" etkinliğine destek verdi

“Cardplus ile Kuruşları Yuvarlamak Büyük Bir Karardır” bağış kampanyası kapsamında  “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” nedeniyle Blister Sisters ekibinin  Kanser Hastalarına Yardım Derneği ile birlikte yürüttüğü “200 Meme Kanseri Adına 200 km Yürüyüş” etkinliğine destek verildi.

Blister Sisters ekibi ve Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail 200 km yürüyüş etkinlikleri yürüyüş güzergahı üzerinde olan Cardplus binasının önünde Cardplus Genel Müdürü Mine Tokay tarafından karşılandı.

Yapılan görüşmede, Cardplus tarafından 3 yıldır yürütülen bağış kampanyası ile duyarlı Cardplus kredi kartı kullanıcılarının poslar üzerinden yaptıkları kuruşlu bağışlarla toplanan tutarı Blister Sisters ve dernek başkanına takdim edildi.

Cardplus Müdürü Mine Tokay görüşmede Meme Kanseri Farkındalık ayında yapılan bu 200km yürüyüş etkinliğine desteklerini bildirirken, 3 yıldır yılmadan bağışların artırılması için yapılan çalışmalarla bağış projesini devam ettirerek derneklerimize katkıların süreceğini aktardı.

24/10/2019 11:50
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Cardplus, haber, kıbrıs, Raziye Kocaismail, 200 Meme Kanseri Adına 200 km Yürüyüş, Meme Kanseri Farkındalık Ayı,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.