HABER KIBRIS

ad

Çavuşoğlu: Yapacak çok işimiz var, 24 saat yetmeyecek

ads
22/05/2019

ads
Çavuşoğlu: Yapacak çok işimiz var, 24 saat yetmeyecek

Yeni kabinede Eğitim Bakanlığı görevine getirilen Nazım Çavuşoğlu, Haber Kıbrıs aracılığı ile kamuoyuna mesaj vererek, "Bana, bakanlığıma kimse tebrik için çiçek göndermesin, Eğitim Vakfı'na bağış yapın" dedi.

Çavuşoğlu, eğitimin ayağa kalkması gerektiğini, kaliteli, bilimsel ve teknolojik alt yapı ile desteklenen bir eğitim sistemi için çalışacaklarını belirterek, "24 saat bize yetmeyecek. Ben ve kuracağım ekip, mesai saati gözetmeksizin, çok çalışarak, yıllardır ihmal edilen tüm unsurları eğitime kazandırmak için çalışacağız" dedi.

Eğitim Bakanlığı görevini daha önce yapmasının avantajı olduğunu söyleyen Nazım Çavuşoğlu, hızla ne yapılması gerekiyorsa, bilgisinde olduğunu ve hayata geçirmek istediğini söyledi.

Eğitimin önemine vurgu yapan Çavoşoğlu, "Üst kademe yönetimini oluşturmak için acele etmeyeceğim. Hali hazırda görev yapan eğitimci bir ekip var. Belirli bir zaman aralığında, eğitimde kendisini kanıtlamış, başarılı isimlerden, ülke sevgisi ve eğitimci aşkı olan bir ekiple yola devam edeceğim. Hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. Yarın devir teslimin ardından kolları sıvayacağız. Herkesin eğitim için seferber olmasını istiyorum" ifadesini kullandı.

22/05/2019 17:44

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Çavuşoğlu: Yapacak çok işimiz var, 24 saat yetmeyecek, haber, kıbrısi
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.