Ceyda Düvenci'den oğluna doğum günü paylaşımı

Oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın oğlu Ali, bugün 3 yaşına bastı. Sosyal medya hesabından oğlunun fotoğraflarını yayınlayan Düvenci, duygularını takipçileriyle paylaştı

ads
ads
01/07/2020

ads ads
Ceyda Düvenci'den oğluna doğum günü paylaşımı

Oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 2015 yılında sade bir tören ile nikah masasına oturdu. Çiftin oğulları Ali, 2017'de dünyaya gelmişti.

Düvenci ve Şakrak'ın oğlu bugün 3 yaşına bastı. Instagram hesabından sık sık aile pozlarını yayınlayan Düvenci, bu kez Ali'nin fotoğraflarını paylaşarak oğlunun doğum gününü kutladı.

"GÜN IŞIĞIM, İYİ Kİ DOĞDUN"

Oyuncu, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

Gün ışığım, saçının buklesinden ayak parmağının ucuna sevgi, aşk, vicdan, merhamet, enerji, komiklik, duygu, haylazlık, muzurluk, ışık, huzur, bereket saçan oğlum, iyi ki doğdun.

"HER HUYUNU ÇOK SEVİYORUM"

İyi ki sen oldun. Evin içinde dolaşırken bize bakıp dediğin gibi; Şükür olsun. 3 yaşındasın artık. Dolu dolu 3... sağlığın daim olsun oğlum, çok eğlen, çok oyna, çocukluğunu doyasıya yaşa, seni sen yapan her duygunu, her huyunu çok seviyorum.

Öte yandan sosyal medya hesabından hayatından kesitler yayınlayan oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde gülümsemenin önemine değinmişti. 

"GÜLÜMSEMEYE HEP NİYET EDİN"

Düvenci, köpeği ile çekildiği bir kareyi yayınlayarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Çok gülümsemek gerek, olan bitenlere rağmen. Gülümsemek için sebep bulabiliriz hayatın içinde. Her nefessiz kaldığımız anda bile sebep var. Üç ayı geçti evdeyiz.

Yorgun, endişeli, gelecekten ara ara kaygılı, takatsiz, sabırsız olduğum kadar dingin, umutlu, mutlu, şükür dolu, çalışkan, aşık, sağlıklı, enerjik ve iyi hissediyorum. Hepsi bir arada olur, oluyormuş. İnsan olmak bu bence... Çok güzel bir hafta olsun. Gülümsemeye hep niyet ettiğiniz, şükürlerinize sarıldığınız...

01/07/2020 12:31
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.