Cihangir’de Yeni Başkan Hüseyin Karavezirler Olacak

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Cihangir’de uzun yıllardır başkanlık yapan Aytaç Karavezirler noktayı koyuyor.

ads
ads
04/08/2020
HK

ads
Cihangir’de Yeni Başkan Hüseyin Karavezirler Olacak

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Cihangir’de uzun yıllardır başkanlık yapan Aytaç Karavezirler noktayı koyuyor. Cihangir tarihinin en önemli başarısı olan Kıbrıs Kupası’nı müzesine götüren Aytaç Karavezirler yönetimi, özellikle Süper Lig’de kalıcı bir takım yaratarak bayrağı devretmeye hazırlanıyor. Bir önceki başkan Ali Karavezirler’in ileriye götürdüğü bayrağı daha da ileriye taşıyan Aytaç Karavezirler, bu kez bayrağı Hüseyin Karavezirler’e devredecek.

Görev Hüseyin Karavezirler'in

Cihangir’de devam eden Karavezirler başkanlığı bu kez de genç başkan adayı Hüseyin Karavezirler ile devam edecek. Uzun yıllar Cihangir’de kulüp başkanlığı yapan, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda Başkanvekili görevlerinde bulunan ve şimdilerde Değirmenlik Belediye Başkanı olan Ali Karavezirler’in oğlu olan Hüseyin Karavezirler, eğitimini ve askerlik görevini tamamlamasının ardından kulüpte aktif olarak yöneticilik yapıyordu.

Tarihteki en genç 2'nci başkan

Mevcut başkan Aytaç Karavezirler’in de desteğini alacak olan Hüseyin Karavezirler, 25 yaşında bu göreve gelerek tarihteki en genç 2'nci başkan olacak. Ülke futbolunda en genç başkan ünvanı 1994 yılında Esentepe Kulübü başkanlığına seçilen Hasan Birinci'de bulunuyor.

(Kaynak: Zirve Kıbrıs)

04/08/2020 14:17
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Futbol Federasyonu, cihangir, Süper Lig, futbol, Hüseyin Karavezirler,
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.