Cimnastikte kulüp ziyaretleri sürüyor

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin kulüpleri ziyaretleri devam ediyor.

ads
ads
11/07/2020
HK

ads ads
Cimnastikte kulüp ziyaretleri sürüyor

KKTC Cimnastik Federasyonu yönetim kurulunun kulüpleri ziyaretleri devam ederken, Lefkoşa Cimnastik İhtisas Spor Derneği de ziyaret edildi. Ziyarette Yüksel Özyaşar'a, federasyonun özerk yapısına kavuşması için verdiği mücadeleden dolayı teşekkür edildi

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin kulüpleri ziyaretleri devam ediyor.

Lefkoşa Cimnastik İhtisas Spor Derneğini ziyaret eden Hasan Sapsızoğlu ile yönetim kurulu üyesi Menteş Baytaroğlu’nun ziyaretleri ile ilgili olarak KKTC Cimnastik Federasyonundan yapılan açıklama şöyle:

“KKTC Cimnastik Federasyonu Lefkoşa Cimnastik Kulübüne ziyaret gerçekleştirdik. 2017 yılında, Cimnastik Federasyonumuzun özerkliğini kaybetmesi sonucunda ailelerimizin öncülüğünde kurulan Lefkoşa Cimnastik İhtisas Spor Derneğinin Başkanlığını Yüksel Özyaşar yürütmektedir.

Kendi salonunda çalışmalarına başlayan kulübümüz uzun ve engellerle dolu bir yolu, çocuklarımız, ailelerimiz antrenörlerimiz ve de yönetim kurulunun başarılı yönetimleri sayesinde aşmıştır.

Kulüp başkanımız Yüksel Özyaşar'ı, Cimnastik Federasyonumuzun bugünkü özerk yapısına kavuşması için verdiği mücadeleden dolayı kutlar, Lefkoşa Cimnastik İhtisas Spor Derneği ailesine, çocuklarımıza verdikleri değer için çok teşekkür ederiz.”

11/07/2020 15:50
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Cimnastik, , Cimnastik Federasyonu Hasan Sapsızoğlu
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.