Çınar anı turnuvası başladı

ads
01/08/2019

ads
ads
Çınar anı turnuvası başladı

1.Asiye Talay Çınar halı saha anı futbol turnuvası başladı. 29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen Asiye Talay Çınar halı saha anı futbol turnuvasına 14 takım katıldı.

Bafra halı sahasında yapılan 1.Asiye Talay Çınar halı saha anı futbol turnuvasında takımlar vermiş oldukları kora kor ve centilmence mücadeleden dolayı taktir topladı.

Yarı Finalistler

Turnuvada yapılan karşılaşmalar sonunda rakiplerini eleyen Yokediciler (Yedikonuk), Bafra Asiye Çınar (Bafra), Kumyalı Aslanlar (kumyalı), World Star (Mağusa)takımları yarı finale kaldı.

Turnuva Tamamlanıyor

1.Asiye Talay Çınar halı saha anı futbol turnuvası yarı final ve final karşılaşması 1 Ağustos Perşembe (bu akşam) akşamı oynanacak karşılaşmalarla turnuva tamamlanıyor. Bafra halı sahasında saat 20:00 de başlayacak olan finaller sonrasında turnuvada şampiyon takıma 1500 TL, ikinici olan takıma 500 TL maddi ödüller yanısıra ilk üçe giren takımlara madalyalar ve kupaları final karşılaşmasının ardından düzenlenecek ödül töreninde merhum Asiye Talay Çınar’ın Ailesi ve yetkililer tarafından verilecek.

BRT

01/08/2019 15:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Çınar anı turnuvası
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.