'Çocuklarımız Bugünümüz' sloganıyla etkinlik gerçekleştirildi

ads ads ads ads
04/06/2023

ads
'Çocuklarımız Bugünümüz' sloganıyla etkinlik gerçekleştirildi

1 Haziran Dünya Çocuk Günü, Arabahmet İlkokulu ve Çağlayan İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerinin katılımıyla Elegant Event ve Mustafa Güvenir Arın Güvenir Eğitim Vakfı ortak organizasyonuyla Golden Tulip Hotel’de gerçekleşti.

Günün mesajı anlamlıydı:

ÇOCUKLARIMIZ, BUGÜNÜMÜZDÜR! / ÇOCUK DEMEK; MUTLULUK DEMEK, HAYAT DEMEK, ÜMİT DEMEK!

1 Haziran Dünya Çocuk Günü, Elegant Event ve Mustafa Güvenir Arın Güvenir ortak organizasyonu ve sponsorlarımızın katkılarıyla Çağlayan İlkokulu ve Arabahmet İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerinin eksiksiz katılımıyla Golden Tulip Hotel’de gerçekleşti. #çocuklarımızbugünümüz sloganıyla gerçekleşen etkinlik ilk olarak  “kahvaltının mutlulukla ilgisi var” inancıyla ada çapında okullarda kahvaltı etkinlikleri düzenleyen PGC Catering sponsorluğunda hazırlanan kahvaltı tabaklarının çocuklarımıza dağıtımıyla başladı. Daha sonra Golden Tulip Hotel’e geçen çocuklarımız, burada 3 saat boyunca palyaço gösterileri, yüz boyama aktiviteleri ve çeşitli oyunlarla hem doyasıya eğlendi hem de unutulmaz bir gün yaşadı.

Etkinlik, Serena Grup’un çocuklarımız için özel olarak hazırladığı hediye paketlerinin dağıtımının ve aile fotoğrafının çekilmesinin ardından organizasyona imza atan Elegant Event Direktörü Nejla Acar ve Leader Education Centre Genel Koordinatörü, Sosyal Girişimci Mustafa Abitoğlu’nun çocuklara, “hayal kurun ve kim ne derse desin hayallerinizin peşinden gidin” mesajıyla son buldu.

Kamuoyuyla paylaşılan açıklamada şöyle denildi:

“Başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere birçok alanda vizyonu ve misyonuyla fark yaratmak amacıyla kurulan Elegant Event ile çocuk ve gençlerin eğitimine odaklanan Mustafa Güvenir Arın Güvenir Eğitim Vakfı olarak bu güzel ve anlamlı organizasyona sponsorlukları ve yüce gönülleriyle destek veren Serena Grup Direktörü Sayın Emine Topal’a, PGC Catering Direktörü Sayın Enes Teke’ye, Kale Innerwheel’in değerli üyelerine, Yaşam Koçu Sayın Fatoş Betmezoğlu’na, Mustafa Güvenir Arın Güvenir Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Birgül Güvenir Beyatlı’ya, Leader Education Centre Genel Koordinatörü, Girişimci İş İnsanı Sayın Mustafa Abitoğlu’na, Trol Kuyumculuk Direktörü Sayın Serkan Conkbayır’a, TDA Oto Galeri Direktörü Sayın Mehmet Tatar’a gönülden teşekkür ederiz. Önümüzdeki günlerde çocuklarımız ve gençlerimize yönelik farklı ve kapsayıcı aktivitelerle toplumumuza hizmet etmeye devam edeceğiz. Unutmayalım. Çocuklarımız yarınımız değil, bugünümüzdür!”

 

04/06/2023 11:31
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: ’Çocuklarımız Bugünümüz’ sloganıyla etkinlik gerçekleştirildi
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.