Çöple birlikte 5 saat gezdi!

ads ads ads
25/12/2021

ads
ads
ads
Çöple birlikte 5 saat gezdi!

Avustralya'da bir kişi, komşusunun "çöpleri dışarı çıkarması" isteğini fazlasıyla ciddiye aldı.

Komşusu "Çöpümü dışarı çıkarır mısın?" deyince çöple birlikte 5 saat gezdi. 6 numaralı çöp kutusu, masaj salonuyla dövmeciye bile gitti.

Queensland eyaletindeki Mackay bölgesinde yaşayan Carl Stanojevic, salı günü komşusu Nick Doherty'den "çöplerini dışarı çıkarmasını rica eden" bir mesaj aldı.

Bunun üzerine Stanojevic, "Tabii, sorun değil" yazarak bölgedeki bazı turistik yerlerin ismini saydı ve çöpü buralara götüreceğine dair bir şaka yaptı.

Fakat ertesi gün 54 yaşındaki adam, komşusunun çöp kutusuyla 5 saatlik bir tura çıkınca aslında ne kadar ciddi olduğunu gösterdi.

Stanojevic, gittiği yerlerin fotoğraflarını Facebook hesabından da paylaştı.

Gönderilerinden birinde Stanojevic, "Nick Doherty… benden çöpünü ‘dışarı' çıkarmamı rica etmiştin… veeee ben de tam öyle yaptım" diye yazdı.

İkilinin gezisi, öncelikle ördeklerin yaşadığı bir gölü ziyaretle başladı. Stanojevic, daha sonra çöp kutusunu hırdavatçıya, alışveriş mağazasına ve hatta kişisel bakım merkezine bile götürdü.

Üzerinde 6 yazan çöp kutusunu bir dövme dükkanına götürüp fotoğrafını çeken Stanojevic, paylaşımında "Birkaç ‘6' daha" ifadelerini kullanırken, ikili daha sonra masaj salonu ve bara gitti.

Stanojevic, çöp kutusuyla birlikte fast food restoranı Subway'e de uğradı ve "Sağlıklı besleniyorum" yazan bir gönderi paylaştı. Fotoğrafçı, daha sonra benzer kareleri McDonald's ve KFC gibi ünlü restoranlarda da çekti.

25/12/2021 16:30
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Çöple birlikte 5 saat gezdi!
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.