Dağlı Sigorta’dan bir ilk!

Dağlı Sigorta dijitalleşme yönünde çok önemli bir adımı daha attı.

ads ads ads ads
10/09/2020
HK

ads
ads
Dağlı Sigorta’dan bir ilk!

Dağlı Sigorta dijitalleşme yönünde çok önemli bir adımı daha attı. Dağlı Sigorta ile vatandaşlar günün 24 saati istediğiniz her yerden www.daglisigorta.com adresini ziyaret edebilir, zorunlu trafik poliçenizi online olarak canlı şekilde oluşturabilecek veya fiyat teklifi alabilecek.

Dağlı Sigorta Limited Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Dağlı yaptığı açıklamada yarım asırdan uzun süredir Kıbrıs’ta sigorta sektörünün önemli mihenk taşlarından olan, her dönem sektördeki ilklerin yaratıcısı ve uygulayıcısı konumunu korumuş Dağlı Sigorta’nın, Kıbrıs’ta ilk kez dünya devleri tarafından kullanılan teknolojik bir uygulamayı müşterilerinin hizmetine sunduğunu söyledi. Kıbrıs’taki sigortacılık sektöründe adlarını yazdırdıkları ilklere bugün itibariyle bir yenisini daha eklediklerini kaydeden Dağlı, Dağlı Sigorta’nın geniş bilgi teknolojileri ekibinin dünya standartlarını temel alan teknoloji ile geliştirdiği yeni uygulaması sayesinde, artık 24 saat süresince vatandaşların istedikleri yerden araçlarının zorunlu trafik poliçesini online olarak Dağlı Sigorta’dan yaptırabileceklerini açıkladı.

Dağlı sözlerine şöyle devam etti: “Kıbrıs’ta ilk kez Dağlı Sigorta’da verilmeye başlanan bu kapsamlı geliştirme sürecinde şirket yönetim ve uygulama ekibi kadrosuna ek olarak bu projede Websure Software LTD. ortakları Birol Betoncu ve Orçun Güzen, Nunufy şirketinden Hasan Atbinici, Paynet (Kıbrıs) Ödeme Hizmetleri Limited Direktörü Burak Erin, Cypdes Factory Advertising’den Selma Gürani, ve Mancınık Multimedya İçerik Editörü Mesut Güngör, geliştirilen sistemin Kıbrıs altyapısına uygun şekilde hazırlanabilmesi için Sigortacılık Teknolojileri, Süreç İyileştirme, Sigorta Bilgi Merkezi Entegrasyon ve Ödeme Sistemleri Entegrasyon ekibi ile birlikte çalışmışlardır.

   Günün 24 saati istediğiniz her yerden www.daglisigorta.com adresini ziyaret edebilir, zorunlu trafik poliçenizi online olarak canlı şekilde oluşturabilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kamuoyuna saygılarımla duyururum.

10/09/2020 12:00
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Dağlı Sigorta
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.