Dana: Projelerim, ekibim, hepsi partimizin alacağı kararı bekliyor

ads ads ads
23/05/2022

ads
ads
Dana: Projelerim, ekibim, hepsi partimizin alacağı kararı bekliyor

Gazimağusa Belediye Meclis Üyeliği ve iki dönem de Asbaşkanlık görevlerini yürüten Cem Dana, halen yerel seçimler için tarih belirlenememesini eleştirdi.

Gazimağusa Belediyesi’ne Başkan adayı olduğunu aylar önce açıklayan Cem Dana, “Çok şey kaybediyoruz. Maalesef yerel seçim süreci ile ilgili belirsizlik, hem partimize, hem de aday olmayı düşünen herkese zarar veriyor” dedi.

Çalışmalara devam etiğine dikkat çeken Dana, “Yarın seçim olacakmış gibi hazırım. Projelerim, ekibim, hepsi partimizin alacağı kararı bekliyor” ifadelerini kullandı.

Diğer partiler, adaylarını belirleyip yol alırken, UBP gibi köklü ve kurumsal bir partinin belirsizlik içerisinde kalmaması gerektiğini savunan Dana, “Genel merkez, vakit kaybetmeden hem reform sürecini tamamlamalı, hem de seçim için tarih belirlemeli” diye konuştu.

Kararlı ve iddialı olduğuna vurgu yapan Dana, “Parti içi demokrasi süreci yaşanmalı, adaylar yukarıdan atama ile değil, üyemizin kararı ile belirlenmeli. Kamuoyu bilmeli ki, adayım ve bir adım geri atmış değilim” dedi.

23/05/2022 11:23
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: cem dana, seçim, ubp
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.