DAÜ Toplumsal Duyarlılık Merkezi İş Birliğinde Gazimağusa En Güzel Balkonunu Ve Bahçesini Arıyor

ads ads ads ads
27/05/2024

ads
DAÜ Toplumsal Duyarlılık Merkezi İş Birliğinde Gazimağusa En Güzel Balkonunu Ve Bahçesini Arıyor

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Toplumsal Duyarlılık Merkezi ve Gazimağusa Belediyesi iş birliği ile en güzel balkon ve en güzel bahçe yarışması düzenleniyor.

DAÜ Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sonuç Zorlu ve DAÜ Toplumsal Duyarlılık Merkezi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nazenin Ruso Kandemir, Gazimağusa’da ilki gerçekleştirilecek olan söz konusu yarışma ile çevre farkındalığı yaratmanın yanı sıra yaşam alanlarındaki yeşil alanların artırılmasını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirttiler.

‘Bahçelerimiz ve balkonlarımızdaki güzellik çevremizdeki gülümsemelere dönüşür’ sloganı ile 13 Mayıs 2024 tarihinde başlayıp 30 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek olan yarışma kapsamında DAÜ Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü, Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü ile İletişim Fakültesi, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümlerinden jüri üyeleri tarafından seçilecek olan birinciler 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde açıklanacak. Kazananlara ödülleri düzenlenecek olan törenle Gazimağusa Belediye Başkanlığı tarafından verilecek.

Başvuru yapmak isteyenlerin yarışmaya dahil etmek istediği mekanın (balkon veya bahçe) farklı cephelerden çekilmiş 3-4 adet fotoğrafını [email protected] e-mail adresine iletmesi gerekiyor. Yarışmaya sadece Gazimağusa Belediyesi sınırları içerisinde ikamet edenler başvuru yapacaktır. Yarışma ile ilgili detaylı bilgi için Toplumsal Duyarlılık Merkezi web sitesi (tdm.emu.edu.tr) veya Instagram (dau.toplumsalduyarlilik) hesabı ziyaret edilebilir.  

 

27/05/2024 16:09
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Doğu Akdeniz Üniversitesi, DAÜ,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.