DAÜ ve Döveç Group’tan KKTC'de bir ilk Yapay Zeka Zirvesi!

ads ads ads ads
18/04/2024

ads
DAÜ ve Döveç Group’tan KKTC'de bir ilk Yapay Zeka Zirvesi!

Döveç Group'un ana sponsorluğunda Doğu Akdeniz Üniversitesi, Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü bünyesindeki Yazılım ve Yapay Zeka Geliştirme Kulübünün ev sahipliği yapacağı 20 Nisan 2024 Cumartesi günü Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda "Yapay Zeka Zirvesi 24’ " düzenleniyor. Bu eşsiz ve ilklere imza atacak olan etkinlik 10:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve ücretsiz katılım imkanı sunulacak.

Kuzey Kıbrıs’ta bir ilk olacak Yapay Zeka Zirvesi Türkiye ve Dünya çapında tanınan teknoloji liderlerini bir araya getiriyor ! Microsoft’tan Daron Yöndem, Google’dan Neşe Umut, IBM’den Gökçen Karasu, Türk Hava Yolları’ndan İzzet Sancaklı, Amazon’dan Emrah Gürsoy, Huawei’den Halit Örenbaş ile Veri ve Yapay Zeka Analisti Ayhan Demirci gibi isimler katılımcılara ilham verici içerikler sunacaklar.

Döveç Group olarak, yapay zekanın ve teknolojik ilerlemenin öncüsü olan bu zirveye ana sponsor olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. İnovasyona olan inancımız ve genç nesillere olan desteğimizle, onların kariyer planlamalarına katkı sağlamayı ve onları geleceğin liderleri olarak görmeyi hedefliyoruz.

Etkinlik sonrası katılımcılara e-posta yoluyla katılım sertifikaları gönderilecek ve böylece bu değerli deneyimin bir parçası olduklarını belgelemiş olacaklar.

Bu zirve, KKTC'deki üniversite öğrencileri ve halk için benzersiz bir öğrenme ve ağ kurma fırsatı sunuyor !

18/04/2024 15:47
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Doğu Akdeniz Üniversitesi, DAÜ, Döveç Group
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.