Defne Samyeli: Anne olmak benim tercihim değildi

Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni dizisi Sol Yanım ile gündemde olan Defne Samyeli, "Anne olmak benim tercihim değildi. Ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha yapardı" ifadelerini kullandı.

ads ads ads ads
20/11/2020

ads
ads
Defne Samyeli: Anne olmak benim tercihim değildi

İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan "İpek Açar'la İpek Yolu Programı"nın bu haftaki konuğu Sol Yanım dizisiyle gündemde olan Defne Samyeli oldu.
Samyeli, Pandeminin başladığı ilk günlerde gerçekleşen karantina sürecini anlatırken; "Önce en sonunda kendime vakit ayırdım diye sevindim. Spor, müzik dersleri, şan dersi derken 1 buçuk ay sonra depresyon başladı, motivasyonum bitti. Pijamalarımla kanepede çekirdek yedim" dedi.

Samyeli "Anne olmak benim tercihim degildi. Ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha yapardı! Şimdi bizim yaşlarımızda kız arkadaştan alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun... Sırtımı yaslayabileceğim bir destek olarak, en yakın dostundan alabileceğini onlardan alıyorsun, yeri geldiğinde annelik de yapıyorlar sana aslında" ifadelerini kullandı.

Samyeli, TRT Radyo Sınavları'na girdiği dönem için ise şöyle konuştu: "Konservatuara girmek istiyordum, Annem desteklemedi. Sonra sınavlar açılmış TRT Radyo sınavları. O kadar çok istedim ve ağladım ki, beni başından atmak için sınava getirdi, çok istiyordum çünkü! 6-7 yaşındaydım."

"O yaşta, 'Gündüzüm seninle gecem seninle'yi söyledim. 'Olmaz' dediler. 'Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor'u söyledim ve sınavı geçtim. Kendimi bildim bileli şarkı söylüyorum, haber sunarken de söylüyordum..."

20/11/2020 10:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: defne samyeli, Yaşam, Magazin, Televizyon
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.