HABER KIBRIS

Defne Samyeli ve kızı Cem Yılmaz'ın yeni filminin kadrosuna katıldı

Karakomik Filmler projesi 2019 Ocak ve Mart aylarında vizyona girecek

ads
28/08/2018

ads
Defne Samyeli ve kızı Cem Yılmaz'ın yeni filminin kadrosuna katıldı

Cem Yılmaz’ın 2019 yılında vizyona girecek yeni projesi Karakomik Filmler’in kadrosuna Mazhar Alanson, Defne Samyeli ve Samyeli’nin kızı Deren Talu da katıldı.

Mazhar Alanson filmde zengin bir adamı, Samyeli ise onun eşini canlandıracağı öğrenildi. Deren Talu ise bu ikilinin kızı rolünde yer alacak.

NTV’nin haberine göre, filmde bir polis memurunu canlandıracak olan Cem Yılmaz, 2 filmden oluşan sinema serisinin aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor. Karakomik Filmler projesi 2019 Ocak ve Mart aylarında vizyona girecek.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Defne Samyeli, cem yılmaz
MANŞETLER

Tatar: HP ile uyum içinde çalışabileceğiz

HK KIBRIS

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar da, temel prensipler ve diğer konularda görüşmeler yaptıklarını ve PM’ye bilgi vereceklerini söyledi. Tatar, uyum içinde çalışacaklarına inancının tam olduğunu kaydetti. Tatar, varılan sonuçla ilgili bu akşam 20.30’da toplanacak parti meclisine bilgi vereceğini; HP Genel Başkanı Özersay’ın da kendi partisinin PM’sinin onayını alacağını kaydederek, sonucu bu akşam geç saatlerde paylaşacaklarını belirtti. “KKTC’de bir hükümetin nasıl bozulup nasıl kurulduğunu bir kez daha görmüş olduk” diyen Tatar, demokrasinin geliştiğini, dörtlü koalisyon hükümetinin sıkıntılar içinde olduğunu UBP olarak zaten söylediklerini ve günün sonunda KKTC’nin önünü açmak, ekonomisinin gelişebilmesi için ve Kıbrıs konusunda da daha uyumlu bir çalışma ortamı yaratılması için UBP ve HP’nin uyum içinde çalışacağına olan inancının tam olduğunu vurguladı. Tatar, “Bu görüşmelerden ben bunu gözlemledim. Dolayısıyla rahatım ve böyle bir başarıya imza atabileceğimiz için de, KKTC adına çok mutluyum” şeklinde konuştu. Kabinenin yarın Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya sunabileceklerini kaydeden Ersin Tatar, Türkiye’nin de desteğiyle, arzu ettiği istikrarlı ve uyumlu bir hükümeti amaçladıklarını vurguladı. Soruları da yanıtlayan Tatar, Türkiye ile ilişkilerinin gayet iyi olduğunu, teamüllere göre ilişkilerini sürdüreceklerini belirtti. Türkiye’nin ülkeyi ve bölgedeki gelişmeleri yakından izlediğine işaret eden Tatar, huzur içinde istikrarlı bir hükümet modelinin KKTC’de çalışabilmesi ve halkına güven vermesinin önemini vurgulayarak bunu başarmaya yaklaştıklarını, güzel bir iş yaptıklarını belirtti ve “Hayırlı olsun” dedi.

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.