Demet Akalın, Kıbrıs konserinde konuştu

Sahne aldığı mekânda garsonun başından aşağı şampanya dökünce tepki çeken Demet Akalın, Kıbrıs konserinde konuyla ilgili konuştu.

ads ads ads ads
08/08/2022

ads
ads
Demet Akalın, Kıbrıs konserinde konuştu

Nuh’un Gemisi Otel’deki konserinde izleyicilere “Doğum günü olan varsa şampanyayla kutlamayalım, yanlış anlaşılıyorum. Yıllarca yaptığım espriler başka yere çekiliyor” diyen Akalın, “Boşver” diyen hayranına şöyle yanıt verdi:

“Birtakım insanlar boş vermiyor. Gazino kültüründen gelen biriyim. Çalıştığım sezonun bir gününü mekândaki emekçilere bırakırım. Hülya Avşar’ın rahmetli annesi Emral Avşar’dan böyle gördüm. O gazino kültürünü biliyordu.”

YANLIŞ ANLAŞILDI

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Demet Akalın, tepkilerin kendisini üzdüğünü söyledi: “Konu yanlış anlaşıldı. O yüzden migrenim tuttu ve bir türlü geçmedi. 50 tane iğne oldum.”

08/08/2022 11:25
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: demet akaşın
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Seray Sever'den babası Tamer Sever'e: Tarifi imkansız bir boşluk her yanımda

HK MAGAZİN

İkiz kızları Sofia ve Alya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Seray Sever, şimdilerde tüm vaktini ailesi ve minik kızlarıyla geçiyor. Zaman zaman ikizleriyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan Sever, son olarak merhum babası Tamer Sever'in doğum gününü kutladı. Babasıyla çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, yazdığı satırlarla herkesi duygulandırdı. İşte detaylar...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.