Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı...

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı. Eşiyle kavga eden Özdemir, birkaç gün önce evi terk etti...

ads ads ads ads
17/03/2023

ads
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı...

Hürriyet Gazetesi'nden Mehmet ÜSTÜNDAĞ'ın haberine göre, Geçen ağustos ayında görkemli bir düğünle evlenen Magazin dünyasının ünlü çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliklerinin üzerinde karabulutlar dolaşıyor.

26 Şubat’ta yeni yaşını kutlayan Demet Özdemir, doğum günü için İhtiyaç Haritası yararına kampanya başlatmış ve yüklü miktarda bağış toplamıştı.

Deprem felaketi nedeniyle doğum günü partisi yapmak istemeyen güzel oyuncuya, yakın arkadaşları küçük bir kutlama organize etti.

Arkadaşlarının evinde gerçekleşen bu küçük kutlamada aldığım duyumlara göre Oğuzhan Koç, eşini üzecek davranışlarda bulunmuş.

Tartışmanın büyümesi üzerine Demet Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine yakın dostu Saadet Özsırkıntı’nın evine gitmişti.

Birkaç gün ayrı kaldıktan sonra pişmanlık duyan Oğuzhan Koç, elinde çiçekle eşinin setine giderek özür dilemiş, bu jest karşısında duygulanan Özdemir de evine geri dönmüş. Ancak çift, birkaç günlük saadetin ardından yeniden kavga etmiş.

Çiftin arasındaki tartışmanın nedenini öğrenemedim ama Demet Özdemir’in bu son tartışmanın ardından evi terk ettiği gelen bilgiler arasında.
Hayranlarının çok sevdiği ve birbirine yakıştırdığı “Rüya çift”in bu tartışması umarım son olur ve evliliklerine bir şans daha verirler...

17/03/2023 08:23
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Demet Özdemir, Oğuzhan Koç
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.