Demet Özdemir'den aşk tanımı: Tek saniyelik müthiş bir an

Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV ekranlarında yayınlanan “Empati” isimli programının bu haftaki konuğu oyuncu Demet Özdemir oldu. Ünlü ismin "Aşk ne demek?" sorusunu verdiği yanıt, sosyal medyada gündem oldu.

ads ads ads ads
20/06/2024

ads
Demet Özdemir'den aşk tanımı: Tek saniyelik müthiş bir an

Ahmet Mümtaz Taylan'ın, NTV ekranlarında yayınlanan Empati programına Demet Özdemir konuk oldu.

Özdemir, Taylan'ın "Aşk ne demek? Yani çok tanımı var, sana göre ne? Senin sevdiğin bir tarifi var mı, kolayına gelen?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Evet aslında ben bunu biraz da aşkı tam olarak kimyaya bağlıyorum. Bunun için birini tanımak zorunda değilsin. Bu, tek saniyelik müthiş bir an. Bunu tasarlayamazsın, bunu tarif etmek pek fazla mümkün değil."

"AŞK KİMYA İLE İLGİLİ"

Özdemir, sözlerine "Ama bunun enerjisel ve kimyasal bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu kimyayla ilgili bir şey" diye devam etti.

Ünlü oyuncu, Ahmet Mümtaz Taylan "O zaman biraz kalıcılık üstüne konuşalım. Öyle bir patlama ne kadar kalır?" sorusuna ise "Ben kalıcılığının olduğunu düşünmüyorum. Hele ki deneyimleyebiliyorsan yani bu karşılıklıysa ve çok çabuk dile getirdiysen çünkü bu platonikse başka bir hastalık boyutuna gider ama sağlıklı bir şekilde ilerleyebildiyse o hazları yaşadıktan, söyledikten ve duyduktan sonrasının tamamen gerçeklerimizle tanışıp bunun sevgiye dönüştüğüne inananlardanım" yanıtını verdi.

"AŞK UZUN SÜRE DEVAM EDEMEZ"

Özdemir, sözlerini "Aşkın uzun süre devam edebileceğini düşünmüyorum. Herkese göre değişir ama bende kısa sürüyor" diye noktaladı.

EVLİLİKLERİ 8 AY SÜRDÜ

Öte yandanDemet Özdemir, 2022 yılında dünyaevine girdiği şarkıcı Oğuzhan Koç ile 8 aylık evliliğini anlaşmalı olarak noktalamıştı. Çiftin ayrılığı günlerce konuşulmuştu.

20/06/2024 16:46
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Demet Özdemir, aşk, haber
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.