HABER KIBRIS

Demet Şener’den bikinili paylaşım

Basketbolcu eşi İbrahim Kutluay'dan boşanma sürecinde zor günler geçiren iki çocuk annesi güzel manken Demet Şener, sosyal medya hesabından yaptığı bikinili fotoğrafı ile yaşıtlarına meydan okudu. Şener, eleştirilere de sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

ads
20/08/2017

Demet Şener’den bikinili paylaşım
ads

 

Sosyal medyayı sık sık kullanan deneyimli manken Demet Şener, boşanma sürecine yönelik geçirdiği zor günleri atlatmayı başardı. Şener’in Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda yıllar geçmesine rağmen güzelliğini korumayı başardığı görülüyor.

demetsener20177

1995 yılında yapılan Türkiye Güzellik Yarışması’nda birinci seçilerek kraliçe olan Şener, iddialı bir fiziği sahip olduğu için cesur paylaşımlar yaparak fit vücudunu ve güzelliğini takipçileriyle paylaşıyor. Şener, sosyal medya hesabından son olarak 26 Haziran’da bikinili bir fotoğraf paylaşmıştı. Ve ünlü manken bugün bikinili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ocak ayında sahiplendiği köpeği Angel ile birlikte evinin bahçesinde poz veren Şener, adeta eski eşi İbrahim Kutluay’a nispet yaptı.

demetsenerbikini

 

demetsenerbikiniii


KENDİSİ HAKKINDA YORUM YAPANLARI Tİ’YE ALDI!
Öte yandan Demet Şener, sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaşmasının ardından gelen yorumlara kendi kişisel Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. İşte Demet Şener’in yapılan yorumlara verdiği o cevap;

demetsener2

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Demet Şener
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems