Demi Lovato: Beni koşulsuz sevdiğini hissediyorum sevgilim

Ünlü şarkıcı kısa bir süredir birlikte olduğu sevgilisine karşı hissettiklerini sosyal medyadan duyurdu

ads
ads
25/06/2020

ads ads
Demi Lovato: Beni koşulsuz sevdiğini hissediyorum sevgilim

Üç aydır birlikte olduğu sevgilisinin yeni yaşını kutlayan şarkıcı "Senin tarafından koşulsuzca sevildiğimi hissediyorum" diyerek böyle bir şeyi daha önce hiç yaşamadığını anlattı.

Şarkıcı Demi Lovato, üç aydır birlikte olduğu Max Ehrich'in 29'uncu yaşını sosyal medya sayfasından kutladı ve takipçilerine de onu ne kadar çok sevdiğini anlattı.

27 yaşındaki Lovato, Ehrich ile birlikte çekilen bir dizi fotoğrafını paylaşıp bir de metin kaleme aldı. Lovato "Beni koşulsuz sevdiğini hissediyorum" dediği sevgilisine karşı duygularını da kelimelere döktü.

Böyle bir duyguyu daha önce hiç hissetmediğini belirten Lovato, sevgilisinin hayatına "pozitif bir ışık" yaktığını da belirtti. Sevgilisiyle birlikte daha birçok doğum günü anısı biriktirmek istediğini söyleyen Lovato, mesajını "Seni seviyorum" diye bitirdi.

 Takipçileri Lovato'nun bu paylaşımının ardından hem Ehrich'in doğum gününü kutladı hem de çifte mutluluklar diledi.

Demi Lovato ile Max Ehrich, yaklaşık üç aydır birlikteler. Çift, koronavirüs pandemisi nedeniyle sosyal izolasyonu da birlikte geçirdi.

25/06/2020 16:12
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Demi Lovato, Max Ehrich,
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 yanıtı: Leş kargaları saldırmaya başladı

HK MAGAZİN - EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi.r, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.