Denerel’den anlamlı davranış

ads
ads
28/03/2020

ads
ads
Denerel’den anlamlı davranış

Ülkemizin başarılı doktorlarından olan ve son olarak Yeni Malatyaspor’un doktorluğunu yapan ayni zamanda ülkemizdeki Bağımsız Dopingle Mücadele Kurulu Başkanı da olan Dr.Nevzad Denerel, geçtiğimiz hafta Türkiye liglerinin ertelenmesi nedeni ile adaya dönüş yapmıştı. Denerel, bugün kendi hesabından yaptığı açıklamada yardım için hazır olduğunu söyledi.

Denerel, Kıbrıs Türk Tabipler Birliği’nin önderliğinde oluşturduğu “Covid-19 Dayanışma Fonu”na bağışlayacağını açıkladı ve gücü yeten herkesi de ayni bağışa davet etti.

Açıklama şöyle;

‘’Herkese Merhaba, Türkiyede Futbol Ligleri’nin ertelendiğinin açıklanmasının ardından, 8 gün önce Kıbrıs’a dönüş yaptım. Geldiğim günden beridir evimden uzak KKTC devletinin belirlediği bir yerde, tek kişilik odada, Karantinadayım. Yememi, içmemi, konaklamamı devlet karşılıyor. Bu 14 günlük süreçte devletin bana harcadığını bu fona destek olarak geri ödemeyi düşündüm. Kendisi / çocuğu Karantinada olan ve maddi durumu yerinde olan aileleri de kendi bütçeleri doğrultusunda bu fona katkıda bulunmaya çağırıyorum’’
#GeleceğimiziçinSabırlaEvdeKal
#EvdeKalKıbrıs

28/03/2020 19:54
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Denerel, covid, haber
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.