Deniz Akkaya 15 yaşındaki kızıyla yaşadığı kavgayı anlattı: Bana saldırdı ve balkona kilitledi

ads ads ads ads ads
28/05/2024

ads
Deniz Akkaya 15 yaşındaki kızıyla yaşadığı kavgayı anlattı: Bana saldırdı ve balkona kilitledi

2009 yılında Efe Önbilgin ile beraberliğinden doğan 15 yaşındaki Kızı Ayşe ile ciddi sorunlar yaşadığını belirten Deniz Akkaya açıklamalarıyla gündem oldu. Kızının kendisine zarar verdiğini söyleyen Akkaya, sosyal medya paylaşımlarından dolayı birçok kullanıcıdan tepki çekti.

Deniz Akkaya, 15 yaşındaki kızıyla olan kavgasını sosyal medyadan paylaştı. Akkaya, kızının kendisinden habersiz yurt dışı planı yaptığını öğrenince telefonuna el koydu.

Akkaya, sonrasında kızının kendisini balkona kilitlediğini öne sürdü.

ARKADAŞININ KREDİ KARTINI PATLATTI

Deniz Akkaya, 15 yaşındaki kızıyla olan kavgasını sosyal medyadan paylaştı. Akkaya, daha önce arkadaşının kredi kartını patlatan kızının kendisinden habersiz yurt dışı planı yaptığını öğrenince telefonuna el koydu. Akkaya, sonrasında kızının kendisini balkona kilitlediğini öne sürdü.

"BENDEN HABERSİZ YURTDIŞI PLANLARI YAPMIŞ"

Akkaya, 1997 senesinde “son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp, hayatının kabusa döndüğünü” söyledi. Efe Önbilgin'i "bir ruh hastası" diye anan Akkaya, mesajının devamında şu iddialarını dile getirdi: 

"Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın."

28/05/2024 10:22
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Deniz Akkaya
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.