HABER KIBRIS

Deniz Akkaya'dan şoke eden paylaşım!

ads
30/12/2016

Deniz Akkaya'dan şoke eden paylaşım!
ads

Her sabah Star TV'de izleyenlerle buluşan Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından oldukça ağır ifadeler içeren bir paylaşım yaptı.

‘Duymayan Kalmasın’ programından ayrılacağı iddia edilen Deniz Akkaya, hem canlı yayındaki sözleri hem de sosyal medya hesabından yaptığı göndermelerle dikkati çekiyor. Ünlü isim, son olarak İnstagram'da isim vermeden ağır göndermelerde bulundu.

Deniz Akkaya'nın mesajı şöyle:

"Hem kadın, hem de 2016 versiyon bir YANCI kendini ortaya atmış sosyal medyada bugün; peki kendini durduk yere ortaya atmış, bugün kayığına binmiş gibi gözüktüğü 3 çocuklu ünlünün zamanında en özel ayrıntıları ile dedikodusunu yapan kendi değil miydi? Senelerce bir şekilde tuttuğu köşe sayesinde oradan yaptığı dalkavuk yazıları ile samimiyetsiz bir sözde arkadaşlık kurup, bu 3 çocuklunun ve nicelerinin tüm özel hayatlarını kapalı kapılar ardında anlatmadı mı? Sözde eş cinsel sever gözüküp terkos pasajından aldığı t-shirtler ile Moda dünyasına yan kapıdan girip tüm eş cinsel tasarımcıların özel hayatlarını dedikodu malzemesi etmedi mi? 60 yaşına merdiven dayayıp ünlü olmak için kıvranan olamayınca ünlü bir TV şovmeninin uzuv boyunu herkese anlatarak -ünlü olamazsam ben de onlarla yatarım- der gibi kendine oradan değer biçen bir TV figürü, pardon TV soytarısının yazdığını kaale almam, ANCAK o yazıya beğeni yapan ortak tanıdıklar size sesleniyorum; her dem bu kadına akıl hastası, riyakâr deyip, beğeni yapmanız sizin karakterinizi ortaya koyar. Lütfen bu yazımı okuduğunuzda beni hemen takipten çıkarın. Siz benim hayatımda olmayın.

Not; Moda sektöründe hiçbir vasfı olmayan kara cahil bir kadın evladı yaşındaki kızlara çemkirip, o gencecik kızların gelecek hayalleri ile oynamayı meslek sanan yaşı geçkin estetik mağduru TV FİGÜRÜ, sen TV'de görünür olmak adına bu kızların ruhuna tecavüz ederken hiç utanmıyorsan otur sıfır!"

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Deniz Akkaya, instagram, star, Moda, Sabah, bugün, Star TV, İnstagram
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems