Deprem bölgesindeki Gizem Karaca, sosyal medyadan paylaşım yapanlara isyan etti

ads ads ads ads
19/02/2023

ads
ads
Deprem bölgesindeki Gizem Karaca, sosyal medyadan paylaşım yapanlara isyan etti

AHBAP ile beraber günlerdir deprem bölgesinde olan ve köylere yardım ulaştıran ünlü oyuncu Gizem Karaca, sosyal medya hesaplarından her şey normalmiş gibi paylaşım yapanlara isyan etti! Ünlü oyuncu paylaşımında, "Bunun bence bir adabı olmalı" dedi.

Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP derneğiyle birlikte köy köy gezerek depremzedelere yardım götüren oyuncu Gizem Karaca, günlerdir afet bölgesinde. Evleri yıkılan ve yakınlarını kaybeden insanların yaralarının sarılmasına yardımcı olan Gizem Karaca, sosyal medyadaki bazı paylaşımlara adeta isyan etti. Ünlü oyuncu paylaşımında "Bu kadar kolay olamaz. Kimler neler yaşıyor, ne hayatlar tekrar kurulmaya çalışılıyor." dedi.

“BU KADAR KOLAY OLAMAZ”

Gizem Karaca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Normalleşme ayağına bu kadar saçma bu kadar rahat hikâyeler paylaşamazsınız ya" diyerek sitem eden Karaca şunları yazdı: "Bu kadar kolay olamaz. Kimler neler yaşıyor, ne hayatlar tekrar kurulmaya çalışılıyor. Ne yaralar sarılmaya çalışılıyor. Bir süre daha burayı onlar için verimli kullansak olmaz mı? Gerçekten çok mu zor bir süre daha yediğinizi, içtiğinizi, kuaförde fönlü saçlarınızı, aynada kıyafetinizi, sporunuzu oranızı buranızı göstermemeniz? Size hayran olan belki binlerce insan var evlerinden çıkmak zorunda kalan ve senin o 'güzel' hayatını takip eden. İyi mi hissettiriyor onlara manevi destek olmak varken böyle hızlıca "normalleşmek” İşletmeleri bi noktada anlayabilirim ticaretine devam etmeli ama bu da yine daha hassas bir geçiş olmasa mı? Bunun bence bir adabı vardır. Bir süre lütfen dikkat edelim. Bu çok zor olmamalı” ifadelerini kullandı.

19/02/2023 18:47
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Deprem bölgesindeki Gizem Karaca, sosyal medyadan paylaşım yapanlara isyan etti
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.